تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
يكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹,Sep 27 2020

آرشیو

یادداشت

چهره شهدا را دست‌نیافتنی ترسیم نکنیم/ قرار نیست فقط چادری‌ها به راهیان نور بروند
سردار کارگر در گفت‌وگو با برنامه «رزمنده»:
چهره شهدا را دست‌نیافتنی ترسیم نکنیم/ قرار نیست فقط...

درباره ما

پایگاه تحلیلی- خبری آباده نمــا توسط جمعی از جوانان شهرستان از سال 91 راه اندازی و اداره می شود. اولویت اصلی این رسانه مطالبه گری و پیگیری اولویت هایی است که براساس گفتمان انقلاب اسلامی می بایست با دغدغه مندی دنبال شود و در این مسیر وامدار و وابسته به هیچ یک از گروه های سیاسی نیست.

امید آن می رود که بتوانیم که علاوه بر انجام تکلیف فرهنگ سازی، تریبونی باشیم برای انعکاس صدای حق مردم.
این پایگاه در سامانه رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدیر مسئولی آقای حسین کشتکار ثبت و دارنده گواهی فعالیت می باشد. گردانندگان پایگاه خبری تحلیلی آباده نما رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند.

شمامخاطب محترم آباده نما می توانید مطالب خود را اعم از «خبر، یادداشت و گزارش» برای ما از طریق صندوق الکترونیکی abadehnama@gmail.com یا ارتباط با ما ارسال کنید.
 
همچنین می توانید برای درج تبلیغات در سایت و یا نقطه نظرات خود در مورد آباده نما به شماره 09171509516 پیامک یا تماس حاصل فرمایید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سایت خبری - تحلیلی آباده نما

مدیرمسئول و صاحب امتیاز: حسین کشتکار

زیر نظر: شورای سردبیران

آدرس: آباده خیابان سعدی، نبش بلوار شهید مفتح

تلفن همراه: 09171509516

 

 

 

test