تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸,Oct 23 2019

آرشیو

یادداشت

گام دوم انقلاب، عرصه ی اعتماد به جوانان/ سلام مرا به فرهنگیان انقلابی استان فارس برسانید
در نخستین مجمع عالی بسیج استان فارس صورت گرفت:
گام دوم انقلاب، عرصه ی اعتماد به جوانان/ سلام مرا به...
امام جمعه انقلابی؛ بایدها و نبایدها
امامت «جامعه» یا پیش‌نماز «جمعه» مساله این است
امام جمعه انقلابی؛ بایدها و نبایدها

آرشیو

پا پیـــچ

دوستدار محیط زیست به آباده رسید؛

دغدغه خادم شاهچراغ ، از فرهنگ دوچرخه سواری تا "هلو مستر"

تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴:۰۹
کد مطلب: 2755

خادم سومین حرم اهلبیت و دوستدار محیط زیست که قصد دارد مسیر حرم احمدی تا حرم رضوی را رکاب بزند، به آباده رسید

به گزارش آباده نما؛ خادم سومین حرم اهلبیت و دوستدار محیط زیست که قصد دارد مسیر حرم احمدی تا حرم رضوی را رکاب بزند، به آباده رسید.

رضا دستمزد کارمند محیط زیست شیراز با هدف ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و داشتن هوای پاک، با شعار دوچرخه لبخند به طبیعت مسیر حرم شاهچراغ تا حرم امام رضا علیه السلام را با دوچرخه می پیماید.

وی در گفتگو با خبرنگار ما حفظ و گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست را وظیفه همه آحاد جامعه دانست و اظهار داشت: برای داشتن و حفظ هوای پاک می توانیم در ترددهای غیر ضروری از دوچرخه استفاده کنیم، زیرا علاج واقعه را پیش از وقوع باید کرد.

این خادم آستان احمدی در ادامه ضمن شرح کوتاهی از اتفاقات مسیر سفرش گفت: همه هموطنانی که در مسیر حرکت از کنارم عبور می کردند، مرا با هلو مستر همراهی می کردند و فکر می کردند من توریست خارجی هستم.

وی با ابراز تاسف از کم کاری هایی که باعث بوجود آمدن چنین نگاهی در بین مردم شده است، یاد آور شد: چرا مردم باید اینگونه نگاهی داشته باشند که همه کارهای خوب را خارجی ها انجام می دهند در صورتی که ما می توانیم ولی غالبا انجام نمی دهیم .

دستمزد پایان سفرش را در روز میلاد حضرت ثامن الحجج علیه السلام عنوان کرد و با بیان اینکه این روز همزمان شده با روز محیط بان، اظهار امیدواری کرد: امیدوارم با این حرکت بتوانم قدمی هر چند کوچک در ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و حفظ هوای پاک داشته باشم.

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test