تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰,Apr 21 2021
مقام دومی آباده در مسابقات قهرمانی پینگ پنگ فارس؛

بازیکن آباده ای جواز حضور در مسابقات قهرمانی کشور را گرفت

تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۷:۲۶
کد مطلب: 2941

تیم شهرستان آباده نیز با حضور فاطمه فرخی، زینب فروغی، ساغر صمیمی، زهرا عبدلی، یکتا کریم زاده و با مربیگری سمانه پاسیار در این مسابقات حضور یافت.

به گزارش آباده نما به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان آباده، مسابقات قهرمانی پینگ پنگ نونهالان و خردسالان استان فارس به میزبانی شهرستان بوانات و با حضور 6 تیم از شهرستان های آباده، اقلید، بوانات، شیراز، فسا و گراش برگزار شد.

در این دور از مسابقات که نایب رییس استان، نقیبی با سرداوری خوشنام داور درجه ملی، حضور داشتند، رقابت ها در دو بخش تیمی و انفرادی برگزار گردید.

تیم شهرستان آباده نیز با حضور فاطمه فرخی، زینب فروغی، ساغر صمیمی، زهرا عبدلی، یکتا کریم زاده و با مربیگری سمانه پاسیار در این مسابقات حضور یافت.

جداول مسابقات تیمی بصورت 2 جدول دوره ای متشکل از 3 تیم و جداول انفرادی دو جدول دو حذفی خردسالان و نونهالان بصورت جداگانه بود.

پینگ پنگ آباده

شیراز، آباده و اقلید در جدول دوره ای تیم های هم گروه بودند که شهرستان آباده در پایان سرگروه جدول شد وهمچنین در ادامه بازی ها شهرستان های شیراز، آباده، فسا و بوانات به صورت ضربدری به رقابت پرداختند که در نتیجه تیم بوانات، آباده و شیراز به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش انفرادی نیز  کوثر نورزی و نیایش ایزدی از شیراز و زینب فروغی از آباده اول تا سوم شدند.

لازم بذکر است نفرات برتر بخش انفرادی به همراه نفرات اول و دوم خردسالان برای مسابقات قهرمانی کشور خردسال و نونهال که در تاریخ 28 شهریور به میزبانی کرمانشاه برگزار می گردد، اعزام می شوند.

در پایان طی مراسمی توسط فرماندار و سایر مسئولین شهرستان بوانات به تیم های برتر لوح و مدال اهدا شد.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test