تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸,Oct 23 2019

آرشیو

یادداشت

گام دوم انقلاب، عرصه ی اعتماد به جوانان/ سلام مرا به فرهنگیان انقلابی استان فارس برسانید
در نخستین مجمع عالی بسیج استان فارس صورت گرفت:
گام دوم انقلاب، عرصه ی اعتماد به جوانان/ سلام مرا به...
امام جمعه انقلابی؛ بایدها و نبایدها
امامت «جامعه» یا پیش‌نماز «جمعه» مساله این است
امام جمعه انقلابی؛ بایدها و نبایدها

آرشیو

پا پیـــچ

کد مطلب: 3116

به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاهی با عنوان دفاعی که بود، دفاعی که هست در محل مسجد النبی صلی الله علیه و آله وسلم برپا شد.

به گزارش آباده نما، به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاهی با عنوان دفاعی که بود، دفاعی که هست در محل مسجد النبی صلی الله علیه و آله وسلم برپا شد.

در این نمایشگاه که با همت بسیجیان پایگاه مقاومت خاتم الانبیا و آموزشگاه رزم مقدماتی ولیعصر(عج) برگزار شده است، با مرور خاطرات دوران جنگ تحمیلی، که تصاویر راویان آن بودند، جنگ نرم و ابزارهای آن و چگونگی مقابله با آن تشریح شده است.

نمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هست

 

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test