تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸,Jul 18 2019

آرشیو

پا پیـــچ

علاقه ای به آمدن ندارم/ باید مشورت کنم/ به آباده ای ها نقد وارد است!/ از باختن ناراحت نشدم
سایه رودربایستی بر سر آباده ای ها؛ گفتگو با علی اصغر عزیزخانی
علاقه ای به آمدن ندارم/ باید مشورت کنم/ به آباده ای ها نقد...
کد مطلب: 3116

به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاهی با عنوان دفاعی که بود، دفاعی که هست در محل مسجد النبی صلی الله علیه و آله وسلم برپا شد.

به گزارش آباده نما، به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاهی با عنوان دفاعی که بود، دفاعی که هست در محل مسجد النبی صلی الله علیه و آله وسلم برپا شد.

در این نمایشگاه که با همت بسیجیان پایگاه مقاومت خاتم الانبیا و آموزشگاه رزم مقدماتی ولیعصر(عج) برگزار شده است، با مرور خاطرات دوران جنگ تحمیلی، که تصاویر راویان آن بودند، جنگ نرم و ابزارهای آن و چگونگی مقابله با آن تشریح شده است.

نمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هستنمایشگاه دفاعی که بود، دفاعی که هست

 

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test