تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹,Apr 09 2020

آرشیو

پا پیـــچ

انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از کارخانجات شهرستان/مسئولین مسبب فاجعه نباشید!!!
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی کارخانجات شهرستان:
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از...
معاون حشدالشعبی عراق:

معامله قرن به سیلی‌ای در گوش صهیونیست‌ها تبدیل می‌شود

تاریخ انتشار : ۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹:۴۰
کد مطلب: 3131

معاون حشدالشعبی عراق با بیان این که مقاومت با رهبری امام خامنه ای و سید حسن نصرالله و گروه‌های مقاومت لبنان و فلسطین تداوم دارد گفت: معامله قرن به سیلی‌ای در گوش صهیونیست‌ها تبدیل می‌شود و فلسطین به آغوش فلسطین باز می‌گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، به نقل از تسنیم ، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدهاشم‌ الحیدری شامگاه دوشنبه در دومین همایش بزرگ جوانان مقاومت که در سالن همایش غدیر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد اظهار داشت: کفار دچار ترس میشوند چون خداوند ترس را در دل  آنها می‌اندازد، وقتی خداوند ترس را در دل آنها می اندازد هیچ دیکتاتور، ظالم و مستکبری نمی‌تواند با این ترس مقابله کند.

سیدهاشم الحیدری

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران قوی‌ترین پهپاد آمریکایی را سرنگون کرد ولی آمریکا نتوانست جواب بدهد ادامه داد: آمریکا بهانه آورد که به‌خاطر جان 150 ایرانی این کار را نکرد ولی ببینید که در کشور خود با سیاه‌پوستان چکار می‌کند که این موضوع نشان می‌دهد که آنها دلشان به جان مردم نمی سوزد بلکه می‌ترسند چون می‌دانند که پاسخ ایران چه خواهد بود.

معاون حشدالشعبی عراق تصریح کرد: در یمن مشاهده می‌کنید که امارات و عربستان با وجود همه امکانات خود از موشک‌های یمنی می‌ترسند و باید هم بترسد چون به خدا ایمان ندارند.


الحیدری با اشاره به مقاومت ملت یمن در برابر رژیم آل‌سعود تصریح کرد: ملت مظلوم یمن و انصارالله حق دارند که پاسخ دهند چون عربستان سعودی روزانه آنها را بمباران و محاصره کرده است.

وی با بیان اینکه امام مقاومت آیت‌الله خامنه‌ای در طول سی سال رهبری‌اش هیچ وقت کوتاه نیامده است گفت: ببینید که این رهبر چگونه با نخست وزیر ژاپن صحبت کرد وقتی که او پیام ترامپ را آورده بود به او گفت که ترامپ شایسته پیام نیست و این تجلی موضع امام حسین(ع) است که گفت من مانند برده‌ها در برابر شما سر خم نخواهم کرد، برده‌ها همین حکام عرب هستند.

معاون حشدالشعبی عراق ادامه داد: جوانانی که امروز دور شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین را گرفتند شبیه‌ترین مردم به شهدای کربلا هستند و رژیم بحرین از آنها می‌ترسد.

الحیدری با بیان این که مقاومت با رهبری امام خامنه‌ای و سید حسن نصرالله و گروه‌های مقاومت لبنان و فلسطین ادامه پیدا خواهد کرد خاطرنشان کرد: معامله قرن به سیلی‌ای در گوش صهیونیست‌ها تبدیل می‌شود و فلسطین به آغوش فلسطین باز خواهد گشت و همانطور که رهبرمان فرمود در قدس نماز خواهیم خواند.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test