تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸,Oct 23 2019

آرشیو

یادداشت

گام دوم انقلاب، عرصه ی اعتماد به جوانان/ سلام مرا به فرهنگیان انقلابی استان فارس برسانید
در نخستین مجمع عالی بسیج استان فارس صورت گرفت:
گام دوم انقلاب، عرصه ی اعتماد به جوانان/ سلام مرا به...
امام جمعه انقلابی؛ بایدها و نبایدها
امامت «جامعه» یا پیش‌نماز «جمعه» مساله این است
امام جمعه انقلابی؛ بایدها و نبایدها

آرشیو

پا پیـــچ

خطیب نماز جمعه آباده:

آزادی زن به معنای ولنگاری و هرزگی نیست

تاریخ انتشار : ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۰:۳۹:۵۹
کد مطلب: 3139

عده ای آزادی زن را به معنای ولنگاری و بی توجهی به هنجار های دینی و اجتماعی می دانند، و به جای الگو گیری از حضرت فاطمه(س) که مظهر عفت، حیاء، نجابت و پاکدامنی هستند، از الگو های معلوم الحال فاسد پیروی می کنند که جای بسی تاسف است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، حجت‌الاسلام سیدحسن موسوی خراسانی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه امروز آباده ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه گفت: این هفته یادآور شهادت مظلومانه شهید بهشتی و 72 تن از خادمان واقعی ملت است، شهیدی از ممتازترین شهدا که امام ایشان را سید مظلون توصیف کرد و شب و روزش را برای مردم وقف کرد. منافقین با ترور شخصیت، و شهادت ایشان قصد داشتند موتور انقلاب را در سال های اول از کار بیندازند که هرگز موفق به این امر نشدند.

خطیب جمعه آباده ضمن تقدیر از خدمات قوه قضائیه عنوان داشت: قضاوت کار مشکلی است و ممکن است برخی از مردم از نحوه کار دادگاه راضی نباشند، اما زحمات بسیاری روی دوش قاضی است.کارمندان معمولی با پایان ساعت اداری فعالیتشان به اتمام می رسد اما قضات در تمام طول روز مشغول تلاش فکری و رسیدگی به پرونده ها هستند و مسئولیت دقیق و سختی بر عهده دارند.

امام جمعه آباده با محکومیت اقدامات هنجارشکنان در جامعه گفت: متاسفانه هنجارشکنی در جامعه گسترش پیدا کرده است و هنجارشکان به بازنشر رفتار های زننده ی خود در شبکه های اجتماعی می پردازند و اقدامات بسیاری علیه نیروی انتظامی انجام می دهند تا این ماموران دلسوز و فداکار را بدنام کنند، اما نیروی انتظامی باید به وظیفه اصلی خود در تامین امنیت پایدار در راستای قانون بپردازد.

وی با بیان اینکه آزادی زن به معنای ولنگاری و هرزگی نیست عنوان کرد: عده ای آزادی زن را به معنای ولنگاری و بی توجهی به هنجار های دینی و اجتماعی می دانند، و به جای الگو گیری از حضرت فاطمه(س) که مظهر عفت، حیاء، نجابت و پاکدامنی هستند، از الگو های معلوم الحال فاسد پیروی می کنند که جای بسی تاسف است. عده ای زن هتاک هنجارشکن، با وضعیت بسیار زننده در خیابان ها در مواجهه با تذکر های نیروی انتظامی اقدام به جیغ کشیدن و ... می کنند و فیلم های آن را در شبکه های خود نشان می دهند که لازم است در برابر این رفتار های شنیع اقدامات قاطع از سوی نیروی انتظامی و قوه محترم قضائیه شکل بگیرد..

 

خطیب جمعه آباده با توصیه به شرکت همگانی در تجمع و راهپیمایی حمایت از حجاب، بیان کرد: حجاب بانوان مایه سربلندی و افتخار آنان در دنیا و آخرت است. در راهپیمایی و تجمع حمایت از حجاب شرکت کنید و با عزت و سربلندی اعلام کنید ما پیروی حضرت زینب و حضرت فاطمه (سلام الله علیها) هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی درپایان، ضمن تقدیر از فعالیت های پلیس مواد مخدر هفته مبارزه با مواد مخدر و گرامیداشت شهدای مبارزه با مواد مخدر گفت: از سال 1370 تا کنون، دوازده نفر در شهر آباده در راه مبارزه با مواد مخدر به شهادت رسیدند. لازم است اقداماتی از قبیل اشتغال زایی و تسهیلات مناسب صورت بگیرد تا افرادی که از کمپ ترک اعتیاد باز می گردند دیگر به دام اعتیاد نیفتند و عضو کارآمدی برای جامعه و خانواده خویش باشند.

انتهای پیام/3139

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test