تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹,Mar 31 2020

آرشیو

پا پیـــچ

پاپیچ/ دکتر رحیم زارع پاسخ می دهد?!
مردم و نخبگان در فراخون سوال چه پرسیدند
پاپیچ/ دکتر رحیم زارع پاسخ می دهد?!
صفرقلی نمره نوزده نامزدها را بیست کرد!
تب رقابت انتخابات بالاتر رفت
صفرقلی نمره نوزده نامزدها را بیست کرد!
کد مطلب: 3198

از شهید دکتر مصطفی چمران پرسیدند تعهد بهتر است یا تخصص؟ وی در جواب گفت می‎گویند تقوا از تخصص لازم‎تر است، آن را می‎پذیرم. اما می‎گویم آن کس که تخصص ندارد و کاری را می‎پذیرد، بی‎تقواست...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، تخصص در واگذاری مسولیت ها در کشور ما اگرچه قربانی بسیاری از مسایل دیگر می شود اما این در حالی است که مردم بیشترین آسیب را از قبیل این رفتارها دیده و می بینند.

در معدن خاک نسوز استقلال هم به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های صنعتی و معدنی کشور و استان در حالی این اتفاق در حال رقم خوردن است که این دست آسیب ها در دوره های قبل نیز دیده شده است.

در آستانه برگزاری مجمع عمومی سالانه این معدن صحبت های یکی از اعضای شورای شهر قابل توجه است... مهندس مهدی طهماسبی با انتشار مطلبی پرده از گوشه ای از تلاش ها و لابی های صورت گرفته برداشته و نوشته است: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

باسمه تعالی

در پی تماس چندین نفر از فعالین اجتماعی و مسئولین شهرستان، از جمله برخی از عوامل محترم معدن خاک نسوز استقلال آباده با اینجانب، در خصوص حمایت بنده از آقای ابراهیم پاسیار، جهت انتخاب ایشان به عنوان رئیس هیئت مدیره معدن، بدینوسیله به اطلاع می رسانم: 

جناب آقای پاسیار در تیر ماه سال گذشته و قبل از برگزاری انتخابات هیئت مدیره جدید معدن، از بنده درخواست حمایت مبنی بر عضویت در هیئت مدیره  شرکت خاک نسوز استقلال را نمودند. من نیز پس از درخواست ایشان عرض کردم که از لحاظ قانونی هیچ گونه دخالتی از من در این امر پذیرفته نیست، اما در بعد نظارتی به عنوان وظیفه ذاتی و قانونی شورا به شما توصیه می نمایم که در این زمینه ورود نکنید زیرا این شرکت یک بنگاه اقتصادی و فرابورسی است و تحصیلات شما در این زمینه نامرتبط است سوابق تخصصی و فنی لازم در این زمینه را نیز دارا نیستید، هر چند تصمیم گیری نهائی با خود شما می باشد.

اینجانب در مجمع عمومی سال گذشته نیز، در جمع سهامداران اعلام کردم که  افرادی که کاندیدای هیئت مدیره شرکت خاک نسوز استقلال می باشند در صورتی که صلاحیت عمومی و تخصصی را دارا نمی باشند در این عرصه وارد نشوند و راه را برای افراد توانمند باز گذاشته تا شاهد هیئت مدیره ای توانمند و متخصص باشیم . 

حال با توجه به موارد اشاره شده و شرایط کنونی معدن، اینجانب هیچگونه حمایتی از ایشان نکرده و نخواهم کرد . 


شنبه پنجم تیرماه یکهزار و سیصد و نود و هشت 

مهدی طهماسبی . عضو شورای اسلامی شهر آباده

 

 

آباده نما امیدوار است همه شخصیت های حقیقی و حقوقی  با رعایت انصاف و تقوای عملی، زمینه ورود متخصصینِ متعهدی که ضامن حقوق شهرستان و شهروندان باشند را فراهم نمایند و با عبرت گیری از سرنوشت گذشتگان، تلاش نمایند جوانان این مرز و بوم متصدیان امور را خدمتگزار خود بدانند نه فرصت طلبان منفعت جو!

 

انتهای پیام/3198

 

در آستانه برگزاری مجمع عمومی سالانه این معدن صحبت های یکی از اعضای شورای شهر قابل توجه است... مهندس مهدی طهماسبی با انتشار مطلبی پرده از گوشه ای از تلاش ها و لابی های صورت گرفته برداشته و نوشته است: 

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test