تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸,Dec 09 2019

آرشیو

یادداشت

گام دوم انقلاب، عرصه ی اعتماد به جوانان/ سلام مرا به فرهنگیان انقلابی استان فارس برسانید
در نخستین مجمع عالی بسیج استان فارس صورت گرفت:
گام دوم انقلاب، عرصه ی اعتماد به جوانان/ سلام مرا به...
امام جمعه انقلابی؛ بایدها و نبایدها
امامت «جامعه» یا پیش‌نماز «جمعه» مساله این است
امام جمعه انقلابی؛ بایدها و نبایدها

آرشیو

پا پیـــچ

در جهت ارتقاء سطح خبرنگاران آباده صورت گرفت:

نقاط مثبت انسانی و اخلاقی با روابط عمومی تاثیر گذار جلوه می یابد

تاریخ انتشار : ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴:۲۱
کد مطلب: 3200

روابط اثر بخش و هوشمندانه در روابط عمومی به ما می آموزد که داشتن شرایط لازم و فراگیری اصول آن تنها راه رسیدن به یک برنامه هدفمند برای توسعه و پیشرفت در کلیه زمینه هاست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، سومین کارگاه خبرنگاری حرفه ای با موضوع ( روابط عمومی ) در محل سالن اجتماعات فرمانداری آباده تشکیل شد.


 هادی فرخی سرپرست این اداره هدف از تشکیل کارگاه های خبرنگاری را بالابردن سطح علمی اصحاب خبر و رسانه دانست و افزود: تکنولوژی در دنیای امروز بسیار سریع رو به پیشرفت و به روز بودن است و اگر اطلاعات کافی و علمی لازم در اختیار اصحاب خبر و رسانه نباشد ، نمی توان به آینده این حوزه امید داشت .
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده نقش خبرنگاران را در بالابردن سطح آگاهی مردم بسیار موثر و ارزنده خواند و افزود: خبر و رسانه دو موضوع اساسی در تبادل اطلاعات و اخبار در راستای بالابردن سطح آگاهی مردم از دنیای پیرامون خود که خبرنگار می بایست این موضوع را به درستی هر چه تمام تر درک نموده و با رویکردی صحیح در این حوزه کوشا باشد .
دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده در خصوص روند برگزاری کارگاه خبرنگاری گفت: این کارگاه در طی 5 دوره و با 5 موضوع مختلف برگزار می شود که در سومین دوره آن مبحث ( روابط عمومی ) توسط استاد حمید شکری خانقاه تدریس شد 
دکتر حمید شکری خانقاه روابط عمومی را سرآغاز همه ی صفاتی دانست که انسان باید برای یک ارتباط خوب داشته باشد و گفت: تبادل اطلاعات و ارتباطات در رفتار انسان ها بسیار تاثیرگذار است و روابط عمومی به عنوان یک اصل مهم می تواند در بهبود روابط انسانی موثر باشد .
دکتر شکری در ادامه بیان داشت، روابط اثر بخش و هوشمندانه در روابط عمومی به ما می آموزد که داشتن شرایط لازم و فراگیری اصول آن تنها راه رسیدن به یک برنامه هدفمند برای توسعه و پیشرفت در کلیه زمینه هاست و امید است خبرنگاران و مدیران روابط عمومی با استفاده از مطالبی که در کارگاه بیان شد بتوانند در راه آگاهی و بهبود روابط انسانی گام بردارند.

 

انتهای پیام/

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test