تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸,Oct 23 2019

آرشیو

یادداشت

گام دوم انقلاب، عرصه ی اعتماد به جوانان/ سلام مرا به فرهنگیان انقلابی استان فارس برسانید
در نخستین مجمع عالی بسیج استان فارس صورت گرفت:
گام دوم انقلاب، عرصه ی اعتماد به جوانان/ سلام مرا به...
امام جمعه انقلابی؛ بایدها و نبایدها
امامت «جامعه» یا پیش‌نماز «جمعه» مساله این است
امام جمعه انقلابی؛ بایدها و نبایدها

آرشیو

پا پیـــچ

در آستانه روز خبرنگار تشریح شد:

دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان فارس برگزار می‌‌شود

تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱:۲۱
کد مطلب: 3205

براساس فراخوان جشنواره خبرنگاران و عکاسان تا پایان آبانماه فرصت دارند تا آثار خود را در قالب خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت و مقاله، عکس و موشن گرافی به دبیرخانه جشنواره یا واتساپ شماره تلفن 09179231878 ارسال کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، به نقل از تسنیم، مصطفی اژدری ظهر امروز در دیدار اصحاب رسانه با فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به نامگذاری روز خبرنگار به مناسبت شهید صارمی اظهار داشت: در سال گذشته 18 کانون بسیج رسانه در شهرستان‌های استان فارس راه‌اندازی شده و همچنین موفق شدیم رتبه اول کشور را کسب کنیم. 

وی با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر گفت: استان فارس در سال گذشته کمترین آثار را به لحاظ تعداد داشت اما بیشترین جوایز را کسب کرد و امسال نیز دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر برگزار می‌شود. 

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس با اشاره به تدوین طرح جامع رسانه‌ای استان برای مقابله با جنگ نرم افزود: بسیج رسانه استان فارس فارغ از تفکرات و گرایشات سیاسی و با هدف خدمت تشکیل شده و فعالیت می‌کند. 

اژدری با تاکید بر اینکه امروز هیچ انشقاقی بین انجمن‌های خبرنگاری و عکاسی استان وجود ندارد، به برنامه‌های بسیج در هفته خبرنگار اشاره و بیان کرد: نخستین برنامه مراسم غبارروبی حرم مطهر احمدبن‌موسی(ع) توسط اهالی رسانه است که فردا برگزار می‌شود. 

وی با اشاره به سایر برنامه‌های هفته خبرنگار تصریح کرد: برگزاری اردوی جهادی ویژه اصحاب رسانه در شهرک سعدی، برگزاری مسابقات و غیره از جمله برنامه‌هاست که جزئیات آن اطلاع‌رسانی می‌شود. 

رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس همچنین از رایزنی با بانک‌های استان فارس برای ارائه تسهیلات به خبرنگاران و عکاسان استان فارس خبر داد و گفت: 300 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه به اهالی رسانه استان فارس در قالب وام‌های 2 میلیون تومانی داده شود.

به گزارش تسنیم در پایان این نشست پوستر دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر توسط فرمانده سپاه فجر و رئیس بسیج رسانه استان فارس رونمایی شد. 

براساس فراخوان جشنواره خبرنگاران و عکاسان تا پایان آبانماه فرصت دارند تا آثار خود را در قالب خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت و مقاله، عکس و موشن گرافی به دبیرخانه جشنواره یا واتساپ شماره تلفن 09179231878 ارسال کنند. 

این جشنواره در موضوعات دفاع مقدس، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، محرومیت‌زدایی، بسیج و حوزه‌های اقدام، مسائل صنفی خبرنگاران، بصیرت و دشمن شناسی، موضوعات آزاد اجتماعی و بخش ویژه با عنوان گام دوم انقلاب اسلامی آثار خود را ارسال کنند. 

انتهای پیام/  

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test