تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹,Apr 09 2020

آرشیو

پا پیـــچ

انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از کارخانجات شهرستان/مسئولین مسبب فاجعه نباشید!!!
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی کارخانجات شهرستان:
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از...
کد مطلب: 3212

دوران مسئولیت کوتاه است و مسئولین باید پس از اتمام دوران مسئولیت پاسخگوی اقدامات خود باشند. بسیاری از مسئولین در سخنرانی حرف ها و شعار های قشنگی می دهند اما در عمل حرفی برای گفتن ندارند. مردم از شعار خسته شده اند و منتظر عمل و خدمت هستند، کاش مسئولین بجای بازی های سیاسی خود به فکر گره گشایی از مشکلات مردم بودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، حجت‌الاسلام سیدحسن موسوی خراسانی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه امروز آباده ضمن تقدیر از اقدامات قوه قضائیه در مبارزه با فساد گفت: اقدامات ارزنده ی قوه قضائیه موجب افزایش امید مردم شده است . مردم ما در تمام عرصه های انقلاب اسلامی از خودگذشتکی کرده اند و مسئولین باید بیشتر به فکر مردم باشند.

 

 

 

خطیب جمعه آباده با تذکر به مسئولین عنوان داشت: دوران مسئولیت کوتاه است و مسئولین باید پس از اتمام دوران مسئولیت پاسخگوی اقدامات خود باشند. 

وی در ادامه گفت: بسیاری از مسئولین در سخنرانی حرف ها و شعار های قشنگی می دهند اما در عمل حرفی برای گفتن ندارند. مردم از شعار خسته شده اند و منتظر عمل و خدمت هستند، کاش مسئولین بجای بازی های سیاسی خود به فکر گره گشایی از مشکلات مردم بودند.

امام جمعه آباده با اشاره به خواستار مردم نسبت به تذکر به مسئولین گفت: مردم صاحب تریبون نماز جمعه هستند و اگر اتفاقی به ضرر مردم باشد و نام نبریم خیانت است. از بسیاری از قضایای شهر گله مندم، زیرا کار ها و مسائل شهر پیش نمی رود و بین برخی از مسئولین اختلاف وجود دارد و بعضی ها از همین حالا باب تهمت و افتراء را باز کرده اند به بهانه ی انتخابات. امیدوارم این هشدار زمینه ای برای حل بسیاری از اختلافاتی باشد که البته اکثر مردم از آن ها اطلاع دارند.

 

خطیب جمعه آباده ضمن گرامیداشت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران سخن گویان و مبارزان میدان جهاد هستند. این شغل دومین شغل سخت به شمار می رود زیرا آن ها باید در همه حوادث مهم نقش ایفا کنند و انعکاس دهنده ی اتفاقات مهم و مشکلات مردم باشند. این شغل مقدس و خبرنگاران انتقال دهنده ی وقایع در تاریخ هستند.

 

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی درپایان، ضمن تسلیت شهادت جانباز 70 درصد، حمید ایزدی ابراز کرد: شهید حمید ایزدی جانبازی صبور بود که بعد 27 سال رنج و سختی و بی حرکت به دوستان شهیدش پیوست. این جوان زیبا و رعنا خوش اخلاقی که چندین بار توفیق زیارت چهره خندان او را داشتم.
رضوان و رحمت خدا بر شهید حمید ایزدی و مادر صبور و فداکار وی که تمام تلاش خود را صرف رسیدگی به این جانباز عزیز نمود. ما به برکت این جانبازی نفس می کشیم و امنیت داریم و ان شاالله شرمنده ی خون شهدای عزیز و جانبازان نباشیم.

انتهای پیام/3139

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
ناشناس
|
|

۱۳۹۸/۵/۱۸ ۱۹:۰۸

پاسخ

متاسفانه اختلاف نظر فرماندار شهرستان ونماینده یک طرف دعوای درون شورای شهر هم ازطرفی این شهر را به ناکجا آباد میبرد

sia
|
|

۱۳۹۸/۵/۱۹ ۲۳:۲۵

پاسخ

مسئولین ارشد خود اختلافی ندارند،اما برخی افراد اختلاف افکنی می کنند،

test