تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹,Apr 10 2020

آرشیو

پا پیـــچ

انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از کارخانجات شهرستان/مسئولین مسبب فاجعه نباشید!!!
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی کارخانجات شهرستان:
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از...
در دیدار با مسئولین شهرستان با امام جمعه به مناسبت هفته دولت عنوان شد:

امام جمعه آباده: پتانسیل فعالیت فرهنگی در شهرستان بسیار است/ انتقاد از خام فروشی تولیدات خاک نسوز آباده

تاریخ انتشار : ۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵:۳۴
کد مطلب: 3226

به مناسبت آغاز هفته دولت فرماندار و مسئولان دولتی شهرستان آباده صبح امروز، با امام جمعه دیدار کردند. امام جمعه آباده حوزه فرهنگ و زمینه های فرهنگی شهرستان را از پتانسیل های مغفول مانده و کمتر توجه شده شهرستان دانست و افزود: زمینه کارهای فرهنگی در شهرستان فراوان است و شهری که از نظر جاده ای سهول وصول است و هرچند آب فراوان ندارد اما با تکنولوژی های امروز می توان کارهای بزرگی در این منطقه انجام داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مقتدی، به مناسبت آغاز هفته دولت فرماندار و مسئولان دولتی شهرستان آباده صبح امروز، با امام جمعه دیدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی در این دیدار با تبریک اعیاد گذشته و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: ارائه گزارش های عملکرد به نوعی بیان نعمت است که این به نوبه خود شکر گزاری از نعمت هاست.

وی حوزه فرهنگ و زمینه های فرهنگی شهرستان را از پتانسیل های مغفول مانده و کمتر توجه شده شهرستان دانست و افزود: زمینه کارهای فرهنگی در شهرستان فراوان است و شهری که از نظر جاده ای سهول وصول است و هرچند آب فراوان ندارد اما با تکنولوژی های امروز می توان کارهای بزرگی در این منطقه انجام داد.

وی با انتقاد از خام فروشی تولیدات خاک نسوز آباده با بیان اینکه خاک نسوز، طلای منطقه است، اظهار داشت:  امیدوارم روزی معدن در کشور حرف اول را بزند ولی زمانی که شاهد خارج شدن محصولات خام معدنی از چهار گوشه شهر هستیم، متاسف می شویم. چرا که در خود این شهرستان استعداد فرآوری های مختلف وجود دارد.

امام جمعه آباده با گلایه از کم کاری در تبلیغ شهر جهانی منبت و پیش افتادن برخی شهرها در رسانه ملی تصریح کرد: متاسفانه صرف ثبت کردن شهر جهانی منبت، اتفاقی برای شهرستان نمی افتد و از مسئولان انتظار می رود ابتکار و اقدامی در راستای معرفی شهرستان انجام دهند.

وی ادامه داد: ما شهر جهانی منبت هستیم ولی شهرهای دیگر تبلیغ منبت می کنند و مشکل آن این است که آن ها کاری را انجام می دهد که در چشم و نیاز مردم کشور است.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی انجام هر نوع کار و خدمت برای رضای خدا را عبادت دانست و افزود: کارهایی ماندگار و تاثیرگذار هستند که خالصانه  برای خدا انجام شود و خداوند اجر چنین عبادتی را چندیدن برابر می دهد هر چند گزارش و آمار آن از چشم آقای استاندار یا فرماندار دور بماند.

محمد اسدالهی در طی سخنانی به فعالیت های صورت گرفته طی یکسال گذشته در شهرستان آباده اشاره کرد و گفت: ۷۲ پروژه اقتصادی و عمرانی با اعتبار بالغ بر ۶۰۰۰ هزار میلیارد ریال در آباده کلنگ زنی و به بهره برداری رسیده است.

وی همچنین از شروع عملیات پروژه دوبانده شدن محور آباده – صغاد بطول ۷ کیلومتر با اعتبار اولیه دو میلیارد تومان خبر داد.

فرماندار آباده همچنین با اشار به رویکرد فرهنگی مجموعه فرمانداری گفت: به لحاظ موقعیت، آباده این پتانسیل را دارد که در حوزه گردشگری سرمایه گذاری شود و هدف ما این است که از پتانسیل های گردشگری آباده بیشترین استفاده را ببریم.

وی در خصوص اجرای برنامه های مناسبتی و تشکیل اجتماعات بزرگ مردمی در مناسبت های مذهبی نیز خاطرنشان کرد: فعالیت مجموعه های فرهنگی مذهبی از جمله کانون فرهنگی عاشورائیان منتظر با برگزاری برنامه های بزرگ مردمی در ایجاد روحیه امید در شهرستان موفق عملکرده است.

انتهای پیام/3226

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test