تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹,Jul 03 2020

آرشیو

یادداشت

 مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/ پیام رهبر انقلاب نقشه راه ماست
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی
مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/...
 به نام ملت به کام سوداگران
اسماعیل نعمت اللهی:
به نام ملت به کام سوداگران

آرشیو

پا پیـــچ

تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
عدم برگزاری جلسات شورا در حساس ترین موقعیت
تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
دادستان عمومی و انقلاب آباده :

دادستان آباده: با حرمت شکنان و بدعت گزاران در عزاداری برخورد می شود

تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸:۱۷
کد مطلب: 3241

دادستان آباده ، در آستانه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ، از مردم آباده بخاطر توجه و اهتمام به برچیده شدن بدعت قمه زنی در برخی نقاط این شهرستان ، قدردانی کرد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، دادستان عمومی و انقلاب آباده گفت: شور حسینی همراه با شعور عاشورایی مردم آباده ، بدعتها را از بین برده است. با حداکثر ظرفیت قانونی ، با کسانی که اسباب وهن عزاداری اباعبدالله (ع) را فراهم کنند ، برخورد می کنیم .

ابراهیم زاده ، دادستان آباده ، در آستانه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ، از مردم آباده بخاطر توجه و اهتمام به برچیده شدن بدعت قمه زنی در برخی نقاط این شهرستان ، قدردانی کرد . 
وی گفت : به تعبیر پیامبر اکرم (ص) کسی که بدعت را خوار بشمارد ، خداوند در روز رستاخیز که وحشت آدمیان را فرا می گیرد،او را در امان نگاه می دارد . 
ابراهیم زاده همچنین به اثرگذاری اقدامات،برنامه ریزی ها و تلاش سایر دستگاه های شهرستان در اقدامات فرهنگی و تأمینی اشاره کرد و افزود:اگر چه اطمینان داریم امسال هم مثل سال گذشته شاهد نمایش بدعت قمه زنی نخواهیم بود،با این وجود مترصدیم که در صورت مشاهده،با حداکثر ظرفیت قانونی،با کسانی که اسباب وهن عزاداری اباعبدالله (ع) را فراهم کنند ، برخورد کنیم. 

هرساله رسانه های معاند سعی میکنند با دستمایه قراردادن فیلمهاوعکسهای قمه زنی،موج شیعه هراسی و خشونت در مذهب شیعه را به جهان القا کنند.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test