تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
يكشنبه ۲۹ دي ۱۳۹۸,Jan 19 2020

آرشیو

یادداشت

گام دوم انقلاب، عرصه ی اعتماد به جوانان/ سلام مرا به فرهنگیان انقلابی استان فارس برسانید
در نخستین مجمع عالی بسیج استان فارس صورت گرفت:
گام دوم انقلاب، عرصه ی اعتماد به جوانان/ سلام مرا به...

آرشیو

پا پیـــچ

دادستان عمومی و انقلاب آباده :

دادستان آباده: با حرمت شکنان و بدعت گزاران در عزاداری برخورد می شود

تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸:۱۷
کد مطلب: 3241

دادستان آباده ، در آستانه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ، از مردم آباده بخاطر توجه و اهتمام به برچیده شدن بدعت قمه زنی در برخی نقاط این شهرستان ، قدردانی کرد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، دادستان عمومی و انقلاب آباده گفت: شور حسینی همراه با شعور عاشورایی مردم آباده ، بدعتها را از بین برده است. با حداکثر ظرفیت قانونی ، با کسانی که اسباب وهن عزاداری اباعبدالله (ع) را فراهم کنند ، برخورد می کنیم .

ابراهیم زاده ، دادستان آباده ، در آستانه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ، از مردم آباده بخاطر توجه و اهتمام به برچیده شدن بدعت قمه زنی در برخی نقاط این شهرستان ، قدردانی کرد . 
وی گفت : به تعبیر پیامبر اکرم (ص) کسی که بدعت را خوار بشمارد ، خداوند در روز رستاخیز که وحشت آدمیان را فرا می گیرد،او را در امان نگاه می دارد . 
ابراهیم زاده همچنین به اثرگذاری اقدامات،برنامه ریزی ها و تلاش سایر دستگاه های شهرستان در اقدامات فرهنگی و تأمینی اشاره کرد و افزود:اگر چه اطمینان داریم امسال هم مثل سال گذشته شاهد نمایش بدعت قمه زنی نخواهیم بود،با این وجود مترصدیم که در صورت مشاهده،با حداکثر ظرفیت قانونی،با کسانی که اسباب وهن عزاداری اباعبدالله (ع) را فراهم کنند ، برخورد کنیم. 

هرساله رسانه های معاند سعی میکنند با دستمایه قراردادن فیلمهاوعکسهای قمه زنی،موج شیعه هراسی و خشونت در مذهب شیعه را به جهان القا کنند.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test