تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹,Apr 10 2020

آرشیو

پا پیـــچ

انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از کارخانجات شهرستان/مسئولین مسبب فاجعه نباشید!!!
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی کارخانجات شهرستان:
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از...
شبکه های اجتماعی:

هشتم محرم، به یاد شهید جوان مدافع حرم حمید قاسمپور

تاریخ انتشار : ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷:۳۰
کد مطلب: 3246

تعدادی از کاربران شبکه های اجتماعی نیز، با انتشار تصاویری از شهید مدافع حرم حمید قاسمپور، یاد و خاطره رشادت های این شهید را یادآور شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، هشتم محرم منتسب به حضرت علی اکبر( علیه السلام) جوان شهید کربلاست. علی اکبر(ع) نخستین فردی بود که از بنی هاشم به میدان رفت. او فرزند بزرگ امام است و نزدیک ترین فرد به ایشان. چون غربت پدر را در میان خیل گرگ های خون آشام کوفه و شام می بیند، از همه یاران و افراد خاندان پیشی می گیرد و خود را در راه آرمانی فدا می کند. او گام به میدان می نهد تا حجت را تمام کند و شوق رسیدن به فیض شهادت را در دل یاران حسین(ع) قوت بخشد. علی اکبر(ع) الگوی سبقت گرفتن در شهادت است.

در این روز، بسیار از مردم با یاد کردن از شهدای جوان، که علی اکبر علیه السلام را الگوی خود قرار دادند، یاد و خاطره این شهدا را گرامی می دارند.

تعدادی از کاربران شبکه های اجتماعی نیز، با انتشار تصاویری از شهید مدافع حرم حمید قاسمپور، یاد و خاطره رشادت های این شهید را یادآور شدند.

شهید قاسمپور، جوان دهه هفتادی اهل آباده بود که در سیزدهم فروردین سال 1395، در منطقه ریف حلب(خانطومان) سوریه در حال مبارزه با دشمن تکفیری و دفاع از آرمان های  والای اهل بیت(علیهم السلام) به فیض شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/3246

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test