تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹,Apr 10 2020

آرشیو

پا پیـــچ

انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از کارخانجات شهرستان/مسئولین مسبب فاجعه نباشید!!!
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی کارخانجات شهرستان:
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از...
نخست وزیر اسرائیل باز هم مدعی کشف تاسیسات هسته ای شد:

نتانیاهو مدعی کشف تاسیسات هسته ای در آباده شد+عکس

تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱:۱۱:۴۳
کد مطلب: 3251

بنیامین نتانیاهو مدعی شد اسرائیل از وجود «یک تاسیسات هسته‌ای پنهانی» ایران در آباده، واقع در استان فارس اطلاع پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، همزمان با برگزاری اجلاس شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، نخست‌وزیر اسرائیل بار دیگر در یک نشست خبری تصاویری از ایران را نشان داد و مدعی شد که تصاویری به نمایش درآمده مربوط به تاسیسات هسته‌ای اعلام‌نشده ایران است که اسرائیل کشف کرده است.

بنیامین نتانیاهو مدعی شد اسرائیل از وجود «یک تاسیسات هسته‌ای پنهانی» ایران در آباده، واقع در استان فارس اطلاع پیدا کرده است.

 

____________

او در این کنفرانس خبری گفته است ایران آزمایش‌هایی برای توسعه سلاح‌های هسته‌ای در این تاسیسات انجام داده است. نتانیاهو با نشان دادن تصاویری گفت که پس از آنکه ایران متوجه شد که اسرائیل پرده از این تاسیسات برداشته است، تلاش کرد که شواهد و مدارک را از بین ببرد و این تاسیسات را از بین برده است.

او در این کنفرانس خبری که بیشتر آن به زبان عبری بود عکس هایی مربوط به ماه ژوئن و ژوئیه (خرداد و تیر) گذشته را به خبرنگاران نشان داد.

نخست وزیر اسرائیل خطاب به مقامات ایران گفت: «اسرائیل می‌داند شما در حال چه کاری هستید. چه وقتی و در چه محلی این کار را انجام می‌دهید.»نتانیاهو پیشتر هم مدعی فعالیت هسته‌ای ایران در منطقه‌ای اطراف تهران به نام تورقوزآباد شده بود، که این ادعا و نمایش تصاویر متربط با آن با واکنش تمسخرآمیز کاربران ایرانی در فضای مجازی روبه‌رو شده بود.

 

انتهای پیام/3251

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test