تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹,Jul 03 2020

آرشیو

یادداشت

 مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/ پیام رهبر انقلاب نقشه راه ماست
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی
مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/...
 به نام ملت به کام سوداگران
اسماعیل نعمت اللهی:
به نام ملت به کام سوداگران

آرشیو

پا پیـــچ

تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
عدم برگزاری جلسات شورا در حساس ترین موقعیت
تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
نخست وزیر اسرائیل باز هم مدعی کشف تاسیسات هسته ای شد:

نتانیاهو مدعی کشف تاسیسات هسته ای در آباده شد+عکس

تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱:۱۱:۴۳
کد مطلب: 3251

بنیامین نتانیاهو مدعی شد اسرائیل از وجود «یک تاسیسات هسته‌ای پنهانی» ایران در آباده، واقع در استان فارس اطلاع پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، همزمان با برگزاری اجلاس شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، نخست‌وزیر اسرائیل بار دیگر در یک نشست خبری تصاویری از ایران را نشان داد و مدعی شد که تصاویری به نمایش درآمده مربوط به تاسیسات هسته‌ای اعلام‌نشده ایران است که اسرائیل کشف کرده است.

بنیامین نتانیاهو مدعی شد اسرائیل از وجود «یک تاسیسات هسته‌ای پنهانی» ایران در آباده، واقع در استان فارس اطلاع پیدا کرده است.

 

____________

او در این کنفرانس خبری گفته است ایران آزمایش‌هایی برای توسعه سلاح‌های هسته‌ای در این تاسیسات انجام داده است. نتانیاهو با نشان دادن تصاویری گفت که پس از آنکه ایران متوجه شد که اسرائیل پرده از این تاسیسات برداشته است، تلاش کرد که شواهد و مدارک را از بین ببرد و این تاسیسات را از بین برده است.

او در این کنفرانس خبری که بیشتر آن به زبان عبری بود عکس هایی مربوط به ماه ژوئن و ژوئیه (خرداد و تیر) گذشته را به خبرنگاران نشان داد.

نخست وزیر اسرائیل خطاب به مقامات ایران گفت: «اسرائیل می‌داند شما در حال چه کاری هستید. چه وقتی و در چه محلی این کار را انجام می‌دهید.»نتانیاهو پیشتر هم مدعی فعالیت هسته‌ای ایران در منطقه‌ای اطراف تهران به نام تورقوزآباد شده بود، که این ادعا و نمایش تصاویر متربط با آن با واکنش تمسخرآمیز کاربران ایرانی در فضای مجازی روبه‌رو شده بود.

 

انتهای پیام/3251

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test