تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹,Apr 10 2020

آرشیو

پا پیـــچ

انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از کارخانجات شهرستان/مسئولین مسبب فاجعه نباشید!!!
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی کارخانجات شهرستان:
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از...

بخشدار بخش بهمن، صغاد منصوب و معرفی شد

تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴:۵۲
کد مطلب: 3266

در جلسه ای که با حضور فرماندار شهرستان آباده برگزار شد، صادق ایزدی بعنوان سرپرست بخشداری بهمن، صغاد و عبداله شفیعی بعنوان سرپرست بخشداری بخش مرکزی آباده منصوب شد.

به گزارش آباده نما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان آباده،فرماندار آباده در این آیین با بیان اینکه یکی از آرزوهای دیرینه مردم شهرستان آباده تشکیل بخش دوم این شهرستان بوده است، گفت: درمهرماه سال جاری با تصویب هیات دولت، بخش بهمن،صغاد تصویب شد و امروز بخشدار این بخش رسما معرفی می شود.

▫نیک مرام با اشاره به ثمرات تشکیل بخش بهمن، صغاد و تاثیر آن بر اقتصاد این منطقه اظهار کرد: تشکیل این بخش قطعا ثمرات خوبی برای این منطقه به همراه خواهد داشت که در این خصوص پیگیری اعتبار سه درصد نفت و گاز برای این منطقه هستیم.

▫فرماندار شهرستان آباده در ادامه با اشاره به نزدیکی به انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان آباده برای برگزاری انتخابات پرشور و سالم آمادگی لازم را دارند.

▫وی با بیان اینکه تلاش می کنیم که  امانت دار خوبی برای مردم فهیم شهرستان آباده و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم، افزود: اولویت دولت در انتخابات، رعایت قانونمداری، رعایت بی طرفی، سالم و بانشاط برگزار کردن انتخابات است.

▫نیک مرام در پایان این جلسه آقای صادق ایزدی را بعنوان سرپرست بخشداری بخش بهمن،صغاد و آقای عبداله شفیعی را بعنوان سرپرست بخشداری مرکزی آباده معرفی کرد.

▫گفتنی است عبداله شفیعی فرزند سردار شهید هاشم شفیعی دارای کارشناسی ارشد روابط بین الملل و نیروی رسمی وزارت کشور است و بخشداری مرکزی شهرستان خنج را در کارنامه خود دارد.

▫همچنین صادق ایزدی بعنوان اولین بخشدار بخش دوم آباده ( بهمن،صغاد)  و دارای مدرک کارشناسی حقوق است و پیش از این کارمند فرمانداری شهرستان آباده بوده است.

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test