تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹,Apr 10 2020

آرشیو

پا پیـــچ

انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از کارخانجات شهرستان/مسئولین مسبب فاجعه نباشید!!!
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی کارخانجات شهرستان:
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از...
نقدی بر شیوه افتتاح پروژه های دهه فجر

جناب فرماندار؛ از خدایِ «رحیم» حساب ببریم!

تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴:۳۱
کد مطلب: 3275

نگاه به عملکرد فرمانداری آباده در افتتاحیه ها و کلنگ زنی های دهه فجر امسال، نگرانی هایی را ایجاد کرده است. این برنامه ریزی به گونه ای بوده که تقریبا همه پروژه ها در یک روز خاص، و با حضور نماینده فعلی مردم در بهارستان که برای سومین بار نامزد نمایندگی مجلس نیز هست، افتتاح شده است! این هماهنگی چشم گیر به همین جا خلاصه نشده و نوع انعکاس اخبار این برنامه ها در رسانه های مرتبط با فرمانداری آباده خبر از واقعیت تلخ گرایش به فرد خاص در ماراتن سیاسی پیش رو دارد.

به گزارش آباده نما؛ دهه مبارکه فجر در همه دولت ها فرصت بسیار خوبی بوده برای افتتاح و شروع فعالیت ها و کارهایی که به برکت استقرار نظام اسلامی در سراسر کشور انجام شده است. چهل و یکمین سالگشت انقلاب نیز از این قاعده مستنثی نبوده و مانند همه جا در شهرستان آباده نیز برخی از این دستاوردها افتتاح شد.

آنچه در این بین قابل تامل و تذکر است، نزدیک بودن زمان انتخابات مجلس به دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی است که برنامه های مرسوم، گاهی تحت تاثیر سوء استفاده و بهره برداری نامزدهای انتخابات قرار بگیرد. در این بین مراقبت دستگاه های اجرایی بخصوص فرماندار و بخشداران به عنوان مجریانی که قرار است بی طرف باشند و از دایره عدالت خارج نشوند ضروری است.

اما نگاه به عملکرد فرمانداری آباده در افتتاحیه ها و کلنگ زنی های دهه فجر امسال، نگرانی هایی را ایجاد کرده است. این برنامه ریزی به گونه ای بوده که تقریبا همه پروژه ها در یک روز خاص، (پنجمین روز ایام پیروزی انقلاب) و با حضور نماینده فعلی مردم در بهارستان که برای سومین بار نامزد نمایندگی مجلس نیز هست، افتتاح شده است! این هماهنگی چشم گیر به همین جا خلاصه نشده و نوع انعکاس اخبار این برنامه ها در رسانه های مرتبط با فرمانداری آباده خبر از واقعیت تلخ گرایش به فرد خاص در ماراتن سیاسی پیش رو دارد.

به نظر می رسد تجربه فرماندار غیربومی شهرستان آباده که سابقه طولانی در اجرای انتخابات هم دارد، نتوانسته از تنظیم و انتشار خبرها و تصاویر جهت دار در رسانه هایی که توسط مجموعه متبوع وی اداره می شوند جلوگیری کند و ذوق زدگی ناشیانه گردانندگان این رسانه ها شائبه عدم بی طرفی مجریان انتخابات را به ذهن متبادر می کند.

 

جناب نیک مرام بهتر از هرکسی می داند که کرسی مسئولیت ودیعه ای است که برای چندروزی به او سپرده اند و در روز حسابرسی تنها «خدایِ رحیم» است که فریادرس خواهد بود و او بر سر «حق الناس» با احدی تعارف ندارد و رفتار مردم بعد از شهادت سردار عزیز حاج قاسم سلیمانی پر است از عبرت و درس.

«تدبیر» برای روزهای پیش رو می تواند «امید» واقعی را در مردم تقویت کند؛ شاید دولت تدبیر و امید در این زمینه نمره قبولی بگیرد.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
شقاوت
|
|

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۵:۳۹

پاسخ

بنده خدا
چه ساده ای
همه رو کنترات دادن به یه آقا پسر خوب
روابط عمومی فرمانداری: علی سعادت
روابط عمومی نماینده: علی سعادت
روابط عمومی ارشاد: علی سعادت
روابط عمومی دولت: علی سعادت
چقدر سعادت بالاتر از این؟!

محسن
|
|

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۶:۲۸

پاسخ

جالب بود اول همشو کپی کرده نماینده اباده تنها بوانات اینا هم ....

BADBOY
|
|

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۸:۰۱

پاسخ

Titr:

20!

Biiig Liiike

test