تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹,Apr 09 2020

آرشیو

پا پیـــچ

انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از کارخانجات شهرستان/مسئولین مسبب فاجعه نباشید!!!
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی کارخانجات شهرستان:
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از...
کد مطلب: 3282

همه ملت باید برای این حرکت بزرگ محکم و استوار وارد صحنه شوند، ملت بزرگ ایران، تجربه تلخ مجلس قبل را نباید هرگز تکرار کند. والا دوباره بحثهای بی ارزشی مثل برجام و FATF و CFT و Palermo پس ملت انقلابی ایران اسلامی بسم الله...


حجت الاسلام زارع امام جمعه شهرستان بوانات در خطبه های نماز جمعه ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن به بانوان کشور، از دخالت برخی که خود را نماینده مردم معرفی می کنند در انتخابات و تبلیغات انتخاباتی بشدت گلایه کرد.
امام جمعه بوانات در جای دیگری از سخنان خود به انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: از امروز دقیقا ۷ روز تا انتخاب سرنوشت و آینده کشور وقت داریم، گام دوم انقلاب را باید برداریم و لازمه اش تشکیل مجلس انقلابی طراز انقلاب اسلامی است، همه ملت باید برای این حرکت بزرگ محکم و استوار وارد صحنه شوند، ملت بزرگ ایران، تجربه تلخ مجلس قبل را نباید هرگز تکرار کند. والا دوباره بحثهای بی ارزشی مثل برجام و FATF و CFT و Palermo پس ملت انقلابی ایران اسلامی بسم الله... 
وی افزود: کسانی که خود را عمار ولایت می‌دانند بسم الله، کسانی که از اوضاع اقتصادی نا مناسبی که محصول ندانم کاری تصمیم گیران و تصمیم سازان فعلی است به ستوه آمده‌اند بسم الله، کسانی که از بی عدالتی ها بستوه آمده اند بسم الله، عزیزان بسیجی، جوانان دلسوز، خواهران و برادران دغدغه‌مند، الان یکی از موارد استفاده از فرمان آتش به اختیار رهبری است، کار تمیز و خوب سیاسی فرهنگیِ معرفیِ کاندیداهای اصلح به مردم است.
خطیب جمعه بوانات ادامه داد:  برخی امروز سربار کشور و سربار ولایت هستند اما این زبان گوشتی هر جور بخواهی میچرخد و خود را سرباز ولایت معرفی می‌کنند، اما اهل بصیرت می فهمند که سرباز ولایت بی‌ادعاست، سرباز ولایت عادل است ظلم در حق مردم نمی‌کند، سرباز ولایت راستگو و مومن است، سرباز ولایت انقلابی و شجاع است و از ترس آمریکا به هر ننگنامه‌ای که از سوی غرب صادر شود لبیک نمی‌گوید، سرباز ولایت دارای روحیه جهادی و نیرویی کارآمد است و شب و روز نمی‌شناسد، به تعبیر مقام معظم رهبری به معنی واقعی کلمه طرف‌دار عدالت است و همه مردم کشور و حوزه انتخابیه‌اش برایش برابرند.
حجت الاسلام زارع در جای دیگری از سخنان خود از عموم مردم برای مراسم چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی که شنبه شب بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه امام صادق(ع) برگزار می شود  دعوت کرد و گفت: سرباز ولایت حاج قاسم سلیمانی بود، دیشب در وصیت‌نامه‌اش را دیدید چه گفت؟ خدایا برای دفاع از دینت، دویدم و افتادم و بلند شدم، خدایا ثروت دستانم وقتی است که سلاح برای دینت به دست گرفتم خدایا ثروت چشمانم گوهر اشک دفاع از مظلوم است.
خطیب جمعه بوانات در ادامه خطاب به کاندیداها تصریح کرد: امروز من به کاندیداها می‌گویم، برخی از شماها هرگز توان نمایندگی مردم را ندارید، برای اینکه خون حاج قاسم گریبانگیرتان نشود از همین حالا انصراف بدهید و مردم را بیشتر از این فریب ندهید.
وی ادامه داد: پس داغداران فقدان حاج قاسم بگوش باشید، جمعه آینده برای کشور ما و برای منطقه ما جمعه سرنوشت ساز خواهد بود، کسانی که در این چند وقت گذشته نتوانسته‌اند تصمیمی بگیرند در این ایام با بصیرت و دقت با مراجعه به دلسوزان و اهل معرفت، با مطالعه توانائیها و عملکرد گذشته کاندیداها تصمیمی بگیرند که آینده خود و بچه‌هایشان را تضمین کنند. ما نیازمند مجلسی قوی هستیم، تا قوی نشویم نظام سلطه همینطور به ما ظلم خواهد کرد، تا بحال شعار زیاد شنیدیم ولی پشت این شعارها عمل نبوده، تا بحال برایمان خیلی حرف زده‌اند اما حرف راست کم بوده.
حجت الاسلام زارع در ادامه سخنان خود ضمن دعوت مردم به هوشیاری کامل در امر انتخابات و انتخاب اصلح اظهار داشت: مردم عزیز بیدار باشید هشیار باشید و بدانید برخی تبلیغاتی که این روزها به گوش می‌رسد، اگر به آن تفکر رأی بدهیم این یک خودکُشی و مردم کُشی خواهد بود، رأی‌هائی که با خرید شناسنامه و خرید رأی و سفره انداختن و رفتن به روستاها و وعده پوچ دادن جمع می‌شود، این رأیها ملت کُشی است و تنها و تنها هشیاری ملت است که می‌تواند توطئه‌ها را بر ملأ سازد. 
وی از همه اقشار مردم خواست تا در انتخابات ۲ اسفند شرکت کنند و اضافه کرد: جمعه آینده همه می‌آئیم و با نه گفتن به تفکر لیبرالیسم ان‌شاءالله 290 حاج قاسم را به مجلس میفرستیم تا چهار سال امنیت اجتماعی و سیاسی و اقتصادی به کشور هدیه کنیم.
وی ادامه داد: برخی که سمت و مسئولیتی در شهرستان یا شهرستانهای همجوار دارند، به دلیل دلدادگی به برخی کاندیداها آنها را در جلسات انتخاباتی همراهی می‌کنند، برخی سمت می‌خواهند، برخی وامدارند، برخی وعده‌هائی گرفته‌اند، اینها به عنوان اشخاص حقیقی می‌توانند همراهی کنند، اما کسی حق ندارد از طرف مردم شهرستان و شهر و روستا در جلسات تبلیغاتی قول بدهد که 
ما مردم فلان شهر یا روستا همگی به فلانی رأی می‌دهیم، چه‌کسی تو را قیم مردم کرده، تو غلط میکنی که بجای مردم تصمیم می‌گیری، مردم ما رشید هستند و حق انتخاب دارند و نیازمند قیم نیستند، عزیزان نظارتی و قضائی این آدمهای پیش نوک رو سر جای خودشان بنشانند.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test