تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹,Apr 09 2020

آرشیو

پا پیـــچ

انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از کارخانجات شهرستان/مسئولین مسبب فاجعه نباشید!!!
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی کارخانجات شهرستان:
انتقاد عضو شورای شهر آباده در خصوص تصمیم بازگشایی یکی از...
در راستای پیشگیری از کرونا:

ارائه کلیه خدمات هیات مذهبی، بقاع متبرک و مساجد بین راهی شهرستان آباده لغو شد

تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱:۳۳:۳۰
کد مطلب: 3291

به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرنا در شهرستان آباده، ارائه کلیه خدمات هیات مذهبی، اماکن و بقاع متبرک و مساجد بین راهی شهرستان آباده تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرنا در شهرستان آباده، ارائه کلیه خدمات هیات مذهبی، اماکن و بقاع متبرک و مساجد بین راهی شهرستان آباده تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

مسلم بذرگر، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آباده با اعلام این خبر اظهار داشت: طی جلسه ی مسئولان ادارات اوقاف و امور خیریه و سازمان تبلیغات اسلامی و دفتر امام جمعه آباده در خصوص اجرای بند ۶ مصوبه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان آباده مورخه ۱۷ اسفند ماه ۹۸ هماهنگی های لازم به منظور اجرایی این بند از مصوبه صورت گرفت.

وی افزود: بر اساس این مصوبه با توجه به شرایط کنونی کشور در مبارزه با شیوع ویروس کرونا، ارئه کلیه خدمات توسط هیات مذهبی، اماکن و بقاع متبرکه و مساجد بین راهی از تاریخ ۱۹ اسفندماه تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد. بذرگر با بیان اینکه زائر سراها و اقامتگاه های بین راهی طی دو هفته اخیر تعطیل بوده است خاطر نشان کرد: این اماکن از ارائه خدمات شامل برگزاری کلیه مراسم ها، استفاده از نمازخانه ها، زیارتگاه ها و سرویس ها تا اطلاع بعدی به مراجعین بومی و غیر بومی معذور می باشد.

وی در پایان یادآور شد: اقدامات صورت گرفته و در حال انجام صرفا در راستای تامین سلامت هموطنان و همشهریان عزیز می باشد.

منبع: http://www.moghtada.com/8862

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test