تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹,Jul 03 2020

آرشیو

یادداشت

 مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/ پیام رهبر انقلاب نقشه راه ماست
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی
مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/...
 به نام ملت به کام سوداگران
اسماعیل نعمت اللهی:
به نام ملت به کام سوداگران

آرشیو

پا پیـــچ

تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
عدم برگزاری جلسات شورا در حساس ترین موقعیت
تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
پس از 21 روز از شیوع کرونا در ایران:

کرونا به آباده رسید/ فقط یک مورد مثبت

تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱:۵۲:۲۸
کد مطلب: 3293

متاسفانه یکنفر درآباده آزمایش کرونایش مثبت شده است دکتر مهدوی درادامه گفت سه نفر دیگرنیز مشکوک به ویروس کرونا هستند که آزمایشات مجدد گرفته میشود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، خبر اضافه شدن آباده به شهر های کرونایی فارس، که در اخبار شبانگاهی شبکه فارس، از سوی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام شد، مردم آباده را شوکه کرد.

 درتماس تلفنی که هم اکنون با دکترمهدوی رئیس شبکه بهداشت ودرمان آباده در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار صداوسیما در آباده اعلام کرد: که متاسفانه نتیجه آزمایش کرونا یک نفر درآباده مثبت شده است.

 دکتر مهدوی درادامه گفت سه نفر دیگرنیز مشکوک به ویروس کرونا هستند که از آن ها آزمایشات مجدد گرفته میشود.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان آباده درارتباط با فرد مبتلا به ویروس گفت: وی خانم 63 ساله می باشد و البته بیماری وی شدید نیست ودر بیمارستان امام خمینی ره آباده تحت درمان می باشد.

دکترمهدوی از مردم شریف و فهیم آباده خواست تا بطورجــــد قرنطینه خانگی را جدی بگیرند وتا می توانند درمنازل خود بمانند دکترمهدوی درارتباط با کنترل وپیشگیری این ویروس در بیمارستان امام خمینی ره آباده گفت طبقه سوم بیمارستان قلب را با تمامی امکانات ،تجهیزات و رعایت نکات ایمنی به بیماران مشکوک به این ویروس اختصاص دادیم و مردم عزیزمان مطمئن باشند که قسمت های دیگر بیمارستان اعم از اورژانس،درمانگاه و… جدا از این قسمت ها می باشد.

دکتر مهدوی از اختصاص درمانگاه حضرت ولیعصر عج آباده به تب سنجی خبردادوگفت: ازشنبه ۲۴ اسفندماه ازساعت ۸ صبح تا۲۴ این درمانگاه به امر تب سنجی اختصاص داده ایم و کسانی که تحت پزشک خانواده دراین درمانگاه می باشند به این درمانگاه مراجعه نکنند.

دکترمهدوی اطمینان خاطر دادکه پرسنل خدوم بهداشت ودرمان شهرستان آباده بطورشبانه روزی تا ان شاالله ریشه کنی این ویروس درخدمت مردم آباده خواهند بود وازهمه امکانات لازم جهت پیشگیری وریشه کنی این ویروس استفاده خواهند کرد.

انتهای پیام/3293

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test