تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹,Jun 04 2020

آرشیو

یادداشت

 مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/ پیام رهبر انقلاب نقشه راه ماست
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی
مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/...
 به نام ملت به کام سوداگران
اسماعیل نعمت اللهی:
به نام ملت به کام سوداگران

آرشیو

پا پیـــچ

تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
عدم برگزاری جلسات شورا در حساس ترین موقعیت
تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
فرماندار آباده:

بازگشت به کار کارگران کارخانجات کاشی سرامیک صدیق سرام و پاسارگاد سرام آباده

تاریخ انتشار : ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷:۴۹
کد مطلب: 3299

با توجه به شیوع بیماری کرونا و تاثیر آن در صنعت و اقتصاد، فرمانداری شهرستان آباده بیش از گذشته با تمام توان از حوزه تولید وصنعت در شهرستان حمایت خواهد نمود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما ، فرماندار آباده در پیامی اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال "جهش تولید" نامیده شده است دولت بیش از گذشته نسبت به رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی مصمم خواهد بود.

در این راستا پس از دریافت خبری مبنی بر تعدیل بیش از پانصد کارگر در یکی از کارخانجات شهرستان آباده، این موضوع در دستور کار فرمانداری آباده قرار گرفت.

صبح امروز با پیگیری اینجانب و جلسه با مدیریت محترم کارخانه کاشی و سرامیک صدیق سرام و پاسارگاد سرام شهرستان آباده که با حضور نماینده محترم مردم آباده، بوانات، خرمبید و سرچهان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، مقرر شد *کلیه کارگران و پرسنل این کارخانه که پیش از این تعدیل شده بودند مجددا به سر کار بازگشته و از روز شنبه به فعالیت خود ادامه خواهند داد.*

▫️ گفتنی است با توجه به شیوع بیماری کرونا و تاثیر آن در صنعت و اقتصاد، فرمانداری شهرستان آباده بیش از گذشته با تمام توان از حوزه تولید وصنعت در شهرستان حمایت خواهد نمود.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test