تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹,Jun 04 2020

آرشیو

یادداشت

 مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/ پیام رهبر انقلاب نقشه راه ماست
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی
مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/...
 به نام ملت به کام سوداگران
اسماعیل نعمت اللهی:
به نام ملت به کام سوداگران

آرشیو

پا پیـــچ

تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
عدم برگزاری جلسات شورا در حساس ترین موقعیت
تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
در دومین نماز جمعه سال 1399 آباده مطرح شد:

خطیب جمعه آباده: پرستاران در ماجرای کرونا خوش درخشیدند/ زندان باید به بیرون از شهر منتقل شود

تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲:۳۱
کد مطلب: 3339

خطیب جمعه آباده: پرستاران در ماجرای کرونا خوش درخشیدند/ زندان باید به بیرون از شهر منتقل شود

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما، مراسم دومین مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه آباده در سال 1399، ظهر امروز 26 اردیبهشت 1399 مصادف با 21 رمضان و شهادت امام علی (علیه السلام) به امامت حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی، در مصلی نماز جمعه آباده برگزار شد.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

امام جمعه آباده در خطبه ی دوم نماز عبادی سیاسی جمعه، ضمن تقدیر از تلاش تمام مدافعان سلامت عنوان کرد: پرستاران در ماجرای کرونا و کمک به بیماران خوش درخشیدند و خود را در دل خطر قرار دادند، تا از سلامت مردم و بیماران دفاع کنند. جرات و انگیزه ی پرستاران و پزشکان  واقعا تحسین برانگیز است.

خطیب جمعه آباده با انتقاد از موقعیت جغرافیایی زندان آباده گفت: سال ها پیش و بار ها تذکر داده ایم که زندان باید به خارج از شهر منتقل شود. زیبنده ی شهر نیست که زندان در خیابان مرکزی شهر و روبروی فرمانداری باشد و ملاقاتی های زندانی ها در خیابان معطل باشند. حتی سال ها پیش کلنگ زندان جدید شهر، در فضایی خارج از شهر زده شد، اما نمیدانیم چرا هنوز به بهره برداری نرسیده است و چه کسی در خصوص رسیدگی به این مسئله باید پاسخگو باشد. این مسئله آبروی شهر است و باید پیگیری شود. 

 

وی در ادامه عنوان کرد: عده ای داخلی یا بیگانه به باز شدن مساجد انتقاد می کنند و می گویند برای روز قدس مساجد را باز کرده اید. ما در روز قدس می خواهیم از ملت مظلوم فلسطین و قدس دفاع کنیم، مگر این کار بدی است؟ یک کتاب و توجیه علمی و مبانی انقلاب مطالعه نمی کنند و به حرف های مزدور ها و مخالفان نظام توجه می کنند.

امام جمعه آباده مردم را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد و گفت: امسال بنا به شرایط موجود، راهپیمایی به صورت ماشینی یا موتوری یا به صورت دیگر که مشخص خواهد شد انجام می گیرد. اما بیاییم و در این روز حضور داشته باشیم و به دنیا این حضور را اعلام کنیم، همانگونه که هر سال و در هر شرایطی حضور داشتیم. مخالفان و دشمنان هم همیشه با تخریب و تمسخر چشم خود را به روی حقایق و خیل عظیم جمعیت آزادی خواه روز قدس بسته اند و از شبکه های بیگانه  می خواهند حقیقت را بفهمند.

 

انتهای پیام/3339

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test