تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹,Jul 03 2020

آرشیو

یادداشت

 مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/ پیام رهبر انقلاب نقشه راه ماست
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی
مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/...
 به نام ملت به کام سوداگران
اسماعیل نعمت اللهی:
به نام ملت به کام سوداگران

آرشیو

پا پیـــچ

تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
عدم برگزاری جلسات شورا در حساس ترین موقعیت
تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
کد مطلب: 3359

یکی از بزرگترین مشکلات شهرستان، عدم اشتغال جوانان تحصیل کرده می باشد/ نمایندگان به فکر دستگیری از مردم باشند

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما،  مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه آباده، ظهر امروز 9 خرداد 1399 به امامت حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی، در مصلی نماز جمعه آباده برگزار شد.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

امام جمعه آباده در خطبه ی دوم نماز عبادی سیاسی جمعه، تبریک به نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت راهیابی به مجلس عنوان کرد: همه نمایندگانی که به خانه ملت راه پیدا کردند، بر اساس سوگندی که خوردند و عهد الهی، با الگو گرفتن از نمایندگان لایقی همچون شهید مدرس وظیفه خود را انجام دهند و به فکر دستگیری از اقشار مستضعف جامعه باشند.

خطیب جمعه آباده با بیان اینکه بسیاری از مردم از مشکلات اقتصادی رنج می برند گفت: مشکلات جامعه واقعیت عینی جامعه هستند. فساد و گرانی در جامعه لمس می شود و نمیتوان آن را انکار کرد. اگر نماینده در میان مردم نباشد نمی تواند به فکر قشر مستضعف باشد. به فکر رفع دغدغه ی مردم باشید. البته این مسائل تنها خطاب به نماینده ی اینجا نیست، بلکه خطاب به تمام تمایندگان و تمام مسئولین می باشد.

 

وی در ادامه یکی از بزرگترین مشکلات شهرستان را معظل بیکاری دانست و عنوان کرد: یکی از بزرگترین معضل و مشکل های شهرستان عدم اشتغال بسیاری از جوانان تحصیل کرده می باشد .باید در شهرستان اشتغال زایی کرد و این حق مسلم این مردم است.کارگاه های تولیدی و مراکز اشتغال زایی راهکار حل این مشکل است.بار ها به کمیته امداد و بهزیستی این پیشنهاد را داده ام و متاسفانه هنوز محقق نشده است.

 

انتهای پیام/3359

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test