تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹,Nov 24 2020

آرشیو

یادداشت

نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
رَئیس شبکه بهداشت درمان آباده خبر داد:

شناسایی و ارجاع سربازان مشکوک به بیماری کرونا به بیمارستان امام خمینی آباده

تاریخ انتشار : ۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳:۵۱
کد مطلب: 3373

دکتر مهدوی همچنین از راه اندازی مرکز نقاهتگاه در این پادگان خبر داد و افزود: سربازان دارای علائم مشکوک پس از انجام نمونه گیری توسط کارشناسان مبارزه با بیماریها، تا مشخص شدن نتیجه آزمایش در نقاهتگاه مخصوص مستقر می شوند و از تماس این افراد با دیگر سربازان جلوگیری به عمل خواهد آمد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما، به نقل از شبکه بهداشت درمان شهرستان آباده: 

دکتر کامران مهدوی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آباده گفت: با توجه به حساسیت و موقعیت مهم پادگان  رزم مقدماتی حضرت ولیعصر (عج) و همچنین لزوم نظارت بر موازین بهداشتی در این اجتماع، با هماهنگی مسئولین بصورت منظم سلامت و وضعیت سربازان بررسی شده و افراد دارای علائم مشکوک به کرونا جهت تست و درمان به بیمارستان امام خمینی آباده ارجاع داده می شوند.

دکتر مهدوی همچنین از راه اندازی مرکز نقاهتگاه در این پادگان خبر داد و افزود: سربازان دارای علائم مشکوک پس از انجام نمونه گیری توسط کارشناسان مبارزه با بیماریها، تا مشخص شدن نتیجه آزمایش در نقاهتگاه مخصوص مستقر می شوند و از تماس این افراد با دیگر سربازان  جلوگیری به عمل خواهد آمد. دکتر حمید کریمی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان نیز مجموعه کارکنان و سربازان پادگان ولیعصر را به عنوان بخش مهمی از جامعه ساکن در آباده معرفی کرد و آمادگی کامل مجموعه بهداشت و درمان را برای حفظ سلامت سربازان اعلام نمود.

سرهنگ علیرضا مجدی فرمانده پادگان با تشکر از همکاری مجموعه بهداشت و درمان شهرستان با پادگاه ولیعصر گفت: به محض ورود سربازان به پادگان لوازم حفاظت شخصی مانند ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی کننده بین آنها توزیع شده و همراه داشتن لوازم بهداشتی و استفاده صحیح از آن و حفظ فاصله اجتماعی از ملزومات سربازان این پادگان در طول دوران آموزش می باشد.

انتهای پیام/3373

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test