تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹,Sep 24 2020

آرشیو

یادداشت

چهره شهدا را دست‌نیافتنی ترسیم نکنیم/ قرار نیست فقط چادری‌ها به راهیان نور بروند
سردار کارگر در گفت‌وگو با برنامه «رزمنده»:
چهره شهدا را دست‌نیافتنی ترسیم نکنیم/ قرار نیست فقط...
رَئیس شبکه بهداشت درمان آباده خبر داد:

شناسایی و ارجاع سربازان مشکوک به بیماری کرونا به بیمارستان امام خمینی آباده

تاریخ انتشار : ۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳:۵۱
کد مطلب: 3373

دکتر مهدوی همچنین از راه اندازی مرکز نقاهتگاه در این پادگان خبر داد و افزود: سربازان دارای علائم مشکوک پس از انجام نمونه گیری توسط کارشناسان مبارزه با بیماریها، تا مشخص شدن نتیجه آزمایش در نقاهتگاه مخصوص مستقر می شوند و از تماس این افراد با دیگر سربازان جلوگیری به عمل خواهد آمد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما، به نقل از شبکه بهداشت درمان شهرستان آباده: 

دکتر کامران مهدوی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آباده گفت: با توجه به حساسیت و موقعیت مهم پادگان  رزم مقدماتی حضرت ولیعصر (عج) و همچنین لزوم نظارت بر موازین بهداشتی در این اجتماع، با هماهنگی مسئولین بصورت منظم سلامت و وضعیت سربازان بررسی شده و افراد دارای علائم مشکوک به کرونا جهت تست و درمان به بیمارستان امام خمینی آباده ارجاع داده می شوند.

دکتر مهدوی همچنین از راه اندازی مرکز نقاهتگاه در این پادگان خبر داد و افزود: سربازان دارای علائم مشکوک پس از انجام نمونه گیری توسط کارشناسان مبارزه با بیماریها، تا مشخص شدن نتیجه آزمایش در نقاهتگاه مخصوص مستقر می شوند و از تماس این افراد با دیگر سربازان  جلوگیری به عمل خواهد آمد. دکتر حمید کریمی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان نیز مجموعه کارکنان و سربازان پادگان ولیعصر را به عنوان بخش مهمی از جامعه ساکن در آباده معرفی کرد و آمادگی کامل مجموعه بهداشت و درمان را برای حفظ سلامت سربازان اعلام نمود.

سرهنگ علیرضا مجدی فرمانده پادگان با تشکر از همکاری مجموعه بهداشت و درمان شهرستان با پادگاه ولیعصر گفت: به محض ورود سربازان به پادگان لوازم حفاظت شخصی مانند ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی کننده بین آنها توزیع شده و همراه داشتن لوازم بهداشتی و استفاده صحیح از آن و حفظ فاصله اجتماعی از ملزومات سربازان این پادگان در طول دوران آموزش می باشد.

انتهای پیام/3373

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test