تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹,Jul 03 2020

آرشیو

یادداشت

 مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/ پیام رهبر انقلاب نقشه راه ماست
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی
مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/...
 به نام ملت به کام سوداگران
اسماعیل نعمت اللهی:
به نام ملت به کام سوداگران

آرشیو

پا پیـــچ

تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
عدم برگزاری جلسات شورا در حساس ترین موقعیت
تعطیلی 34 روزه شورای شهر آباده
فرماندار آباده خبر داد:

تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی

تاریخ انتشار : ۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵:۴۸
کد مطلب: 3377

دستگاه قضایی در جامعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین دستگاه‌ های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما، به مناسبت هفته قوه قضاییه، فرماندار با همراهی اعضای شورای تامین شهرستان آباده با رییس دادگستری و دادستان این شهرستان دیدار کرد.نیک مرام در این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطرات شهید بهشتی و 72 تن از یارانش اظهار داشت: دستگاه قضایی در جامعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین دستگاه‌ های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود.

وی با بیان اینکه همدلی و هماهنگی قابل قبولی در سطح مدیران شهرستان وجود دارد، افزود: امروز همدلی و تعامل بسیار خوب دستگاه قضایی با سایر ادارات، نهاد‌ها و دستگاه‌های اجرایی موجب تسریع در توسعه و پیشرفت منطقه در حوزه‌های مختلف گردیده است.

فرماندار آباده با اشاره به برخی پروژه های نیمه تمام شهرستان گفت: انتقال ساختمان زندان آباده به بیرون از شهر از جمله مطالبات مردم آباده است که در سفر رییس محترم قوه قضاییه به استان فارس، این موضوع پیگیری و دستور کار قرار گرفته است.


وی در پایان از زحمات و تلاش‌های مجموعه دادگستری شهرستان به خاطر رسیدگی به پرونده‌ها و انجام طرح‌های نو و خلاقانه در این حوزه تقدیر کرد

منبع: آباده در گذر زمان

انتهای پیام/3377

 
 
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test