تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹,Sep 24 2020

آرشیو

یادداشت

چهره شهدا را دست‌نیافتنی ترسیم نکنیم/ قرار نیست فقط چادری‌ها به راهیان نور بروند
سردار کارگر در گفت‌وگو با برنامه «رزمنده»:
چهره شهدا را دست‌نیافتنی ترسیم نکنیم/ قرار نیست فقط...
فرماندار آباده خبر داد:

تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی

تاریخ انتشار : ۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵:۴۸
کد مطلب: 3377

دستگاه قضایی در جامعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین دستگاه‌ های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما، به مناسبت هفته قوه قضاییه، فرماندار با همراهی اعضای شورای تامین شهرستان آباده با رییس دادگستری و دادستان این شهرستان دیدار کرد.نیک مرام در این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطرات شهید بهشتی و 72 تن از یارانش اظهار داشت: دستگاه قضایی در جامعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین دستگاه‌ های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود.

وی با بیان اینکه همدلی و هماهنگی قابل قبولی در سطح مدیران شهرستان وجود دارد، افزود: امروز همدلی و تعامل بسیار خوب دستگاه قضایی با سایر ادارات، نهاد‌ها و دستگاه‌های اجرایی موجب تسریع در توسعه و پیشرفت منطقه در حوزه‌های مختلف گردیده است.

فرماندار آباده با اشاره به برخی پروژه های نیمه تمام شهرستان گفت: انتقال ساختمان زندان آباده به بیرون از شهر از جمله مطالبات مردم آباده است که در سفر رییس محترم قوه قضاییه به استان فارس، این موضوع پیگیری و دستور کار قرار گرفته است.


وی در پایان از زحمات و تلاش‌های مجموعه دادگستری شهرستان به خاطر رسیدگی به پرونده‌ها و انجام طرح‌های نو و خلاقانه در این حوزه تقدیر کرد

منبع: آباده در گذر زمان

انتهای پیام/3377

 
 
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test