تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰,Sep 18 2021

آرشیو

یادداشت

بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
محمد صادقی؛ فعال رسانه‌ای و رئیس انجمن روزنامه نگاران مسلمان آباده نوشت:
بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
نقدی بر مناظره اقتصادی
به قلم حسین عسکریان:
نقدی بر مناظره اقتصادی

آرشیو

پا پیـــچ

آماده‌سازی دومین مرکز واکسیناسیون شهر آباده
پس از گزارش پایگاه خبری آباده نما از وضعیت شلوغی مرکز واکسیناسیون:
آماده‌سازی دومین مرکز واکسیناسیون شهر آباده
در دیدار نماینده و فرماندار آباده با وزیر بهداشت عنوان شد:

وزیر بهداشت: تصمیمات بزرگی برای شهرستان آباده گرفته شده است

تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۲:۲۴:۴۲
کد مطلب: 3380

موضوع دانشکده پزشکی آباده و تکمیل خوابگاه دانشکده پرستاری این شهرستان بررسی و انجام خواهد شد. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: احداث بیمارستان 120 تختخوابی خرمبید و بیمارستان سرچهان در دستور کار وزارت بهداشت قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما،  نماینده مردم آباده، بوانات، خرمبید و سرچهان در مجلس و فرماندار شهرستان آباده در جلسه ای با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در خصوص مشکلات حوزه انتخابیه به گفتگو نشستند.

وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در این نشست به موضوع کرونا در کشور اشاره کرد و گفت: حداقل تا یکسال آینده باید با کرونا زندگیم کنیم و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و بهداشت عمومی کاملا ضروری است.

دکتر سعید نمکی افزود: جمهوری اسلامی ایران بر روی واکسن‌های مرتبط با کووید ۱۹ کار گسترده‌ای را شروع کرده است و در روزهای آینده خبر خوشی درباره واکسن خواهیم داشت و از مهر ماه سالجاري كار تست واكسن بر روي انسان شروع خواهيم كرد.

وزير بهداشت افزود: پنج كشور پيشتاز در علم پزشكي كار مطالعاتي توليد واكسن كويد١٩ بطور جدي در دستور كار دارند كه جمهوري اسلامي ايران جزء يكي از اين كشورهاست.

وی با بیان اینکه تصمیمات بزرگی برای حوزه بهداشت و درمان شهرستان های آباده، بوانات، خرمبید و سرچهان گرفته شده است، افزود: موضوع دانشکده پزشکی آباده و تکمیل خوابگاه دانشکده پرستاری این شهرستان بررسی و انجام خواهد شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: احداث بیمارستان 120 تختخوابی خرمبید و بیمارستان سرچهان در دستور کار وزارت بهداشت قرار گرفته است.

گفتنی است صدور مجوز جذب نیروهای مرکز درمان بستر ایزدخواست، جذب نیروهای 89 روزه مبارزه با کرونا شبکه های بهداشت آباده، بوانات، خرمبید و سرچهان، دستور چارت سازمانی بیمارستان سید الشهدا قادرآباد و شبکه بهداشت سرچهان، تحصیص آمبولانس به مراکز 115 مزایجان، سروستان، سیمکان و باغصفا و تخصیص اعتبار 250 میلیون تومان به مراکز اورژانس جهت دستگاه آسایار شهرستان آباده و خرمبید از دیگر مصوبات این جلسه بود.

وزیر بهداشت در پایان از تحویل دستگاه آنژیو گرافی به بیمارستان قلب آباده که در مرحله ترخیص از گمرک قرار دارد خبر داد.

فرماندار آباده هم پس از اين نشست در مصاحبه اي ابراز داشت: علاوه بر پيگيري موضوعات بيمارستان هاي آباده و ايزدخواست ، يكي ديگر از مطالبات ما *ايجاد دانشكده پزشكي* بود كه خوشبختانه مورد موافقت وزير قرار گرفت.

انتهای پیام/3380

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
محمد رضا جعفری
|
|

۱۳۹۹/۴/۱۲ ۲:۲۷

پاسخ

امیدوارم فقط وعده و وعید نباشه و عملی باشه

test