نمایندگی خودرو تشویر
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶,Mar 20 2018

آرشیو

پیشنهاد سردبیر

در طرح ویژه نظارت بر بازار شب یلدا صورت گرفت؛

شناسایی 10 واحد صنفی متخلف / عمده تخلف ها عدم درج قیمت و گرانفروشی بود

تاریخ انتشار : ۲ دي ۱۳۹۴ - ۹:۴۸:۰۹
کد مطلب: 3381

در گشت مشترک بازرسان این اداره، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی در آستانه شب یلدا از واحدهای صنفی خشکبار فروشی، قنادی و میوه فروشی بازدید به عمل آمد و با متخلفات به شدت برخورد شد.

به گزارش آباده نما، در طرح نظارت از واحدهای صنفی، ویژه شب یلدا 10 واحد متخلف شناسایی و پرونده آن ها به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت با اعلام این خبر افزود: در گشت مشترک بازرسان این اداره، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی در آستانه شب یلدا از واحدهای صنفی خشکبار فروشی، قنادی و میوه فروشی بازدید به عمل آمد و با متخلفات به شدت برخورد شد.

خلیل سلیمانپور عدم درج قیمت بر کالا را عمده تخلف واحدهای مذکور ذکر کرد و افزود: حدود 70 درصد از تخلفات مربوط به عدم درج قیمت بر کالا و 30 درصد گرانفروشی و عدم رعایت مسائل بهداشتی بود.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال 94 تا کنون 14 طرح نظارت بر بازار در شهرستان اجرا شده است تصریح کرد: بازرسی و نظارت بر قیمت های واحدهای صنفی از وظایف اداره صنعت، معدن و تجارت می باشد که در همین راستا در سال جاری 14832 فقره بازرسی صورت گرفته که تا کنون 518 پرونده تخلف واحد های صنفی به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.

سلیمانپور هدف دست اندرکاران مجموعه صنعت، معدن و تجارت را ایجاد شرایط آرامش بر بازار ذکر کرد و گفت: با واحدهایی که در حق مردم اجحاف می کنند به شدت برخورد خواهیم کرد.

طرح نظارتی شب یلدای آبادهطرح نظارتی شب یلدای آبادهطرح نظارتی شب یلدای آبادهطرح نظارتی شب یلدای آبادهطرح نظارتی شب یلدای آبادهطرح نظارتی شب یلدای آبادهطرح نظارتی شب یلدای آبادهطرح نظارتی شب یلدای آبادهطرح نظارتی شب یلدای آبادهطرح نظارتی شب یلدای آباده

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان