تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹,Aug 09 2020

آرشیو

یادداشت

 مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/ پیام رهبر انقلاب نقشه راه ماست
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی
مجلس تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد داشت/...
 به نام ملت به کام سوداگران
اسماعیل نعمت اللهی:
به نام ملت به کام سوداگران
بازدید فرماندار آباده از شرکت کاشی پردیس:

فرماندار آباده از شرکت کاشی پردیس بازدید کرد

تاریخ انتشار : ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۱:۵۷
کد مطلب: 3385

کاشی پردیس آباده با تکیه بر توان مدیریت بالای مجموعه و با توجه به کیفیت سرامیک تولیدی در این صنعت، مرزهای صادرات غیر نفتی راشکسته است. لازم به ذکر است که محصولات اصلی این شرکت ، به کشورهای همسایه ، حاشیه خلیج فارس، و حتی برخی کشور های اروپایی نیز صادر می گردد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما، فرماندار آباده به همراهی معاون سیاسی اجتماعی صبح روز سه شنبه، 17 تیر 1399 از واحد تولیدی کاشی پردیس آباده بازدید کرد در جریان مشکلات این واحدتولیدی قرار گرفت.

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

وی در حاشیه بازدید از کاشی پردیس آباده گفت : ایران با توجه به تحریم های ظالمانه آمریکا و شرایط اقتصادی فعلی، در مورد تولید موفق به معجزه شد و همواره رشد تولید در کشور قابل توجه بوده است. 
مدیر عامل کاشی پردیس آباده نیز، در ادامه ضمن خوش آمد گویی به فرماندار و هیئت همراه عنوان داشت: با تدابیر اتخاذ شده در دو سال اخیر در این شرکت موفق شدیم مشکلات فراوانی، چه در زمینه مالی، تامین مواد مصرفی،حقوق و مزایا پرسنل و ... را پشت سر بگذاریم. 

علی دانش اظهار امیدواری کرد که در صورت رفع مشکل وام ارزی این شرکت و راه اندازی خطوط تولیدی بیشتر ، توانایی اشتغال حداقل ۱۵۰ نفر بصورت مستقیم میسر می گردد.
کاشی پردیس آباده با تکیه بر توان مدیریت بالای مجموعه و با توجه به کیفیت سرامیک تولیدی در این صنعت، مرزهای صادرات غیر نفتی راشکسته است.


لازم به ذکر است که محصولات اصلی این شرکت ، به کشورهای همسایه ، حاشیه خلیج فارس، و حتی برخی کشور های اروپایی نیز صادر می گردد.

ضمنا تاکنون ،شرکت کاشی پردیس آباده بصورت مستقیم و غیر مستقیم بالغ بر ۵۰۰۰ نفر ،اشتغال ایجاد کرده است.
همچنین فرماندار با حضور در سایت تولید، به بررسی نحوه تولید سرامیک و پیشنهاداتی جهت رفع مشکلات پیش رو نظراتی ارائه داد.

انتهای پیام/3385

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test