تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹,Oct 28 2020

آرشیو

یادداشت

نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
مدیرکل زندان های فارس

انتقال زندان آباده در صورت تأمین زیرساخت های مناسب

تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۹:۲۳:۲۳
کد مطلب: 3390

انتقال زندان آباده در صورت تأمین زیرساخت های مناسب

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما، جلسه شورای تأمین شهرستان آباده با حضور مدیرکل زندان های فارس و مسؤولین این شهرستان و کارشناس بودجه زندان های فارس به منظور تعیین تکلیف انتقال زندان فرسوده آباده از مرکز شهر در فرمانداری آباده تشکیل شد.

مدیرکل زندان های فارس در این جلسه با توجه به فرسودگی زندان فعلی، واقع شدن در مرکز شهر و درخواست های متعدد مسؤولین قضایی و امنیتی استان به منظور انتقال زندان آباده به خارج از شهر اعلام آمادگی کرد. اسحاق ابراهیمی افزود: در صورت تأمین زمین بازیرساخت های مناسب اعم از آب، برق، گاز، تلفن و راه و فروش زندان فعلی از طریق تهاتر با شهرداری یا فروش به بخش خصوصی مطابق با آیین نامه اجرائی بند پ ماده ۱۱۳ قانون برنامه ششم توسعه نسبت به احداث یک ندامتگاه ۷۵۰نفره شمال استان فارس اقدام می گردد.

مدیرکل زندان های فارس و مسؤولین شهرستان همچنین ضمن بازدید از نقاط پیشنهادی و منابع طبیعی شهرستان با قطعه زمینی به مساحت ۱۰هکتار واقع در فاصله ۱۰کیلومتری شهرستان آباده موافقت نمودند تا پس از استعلام های مورد نظر از طریق کمیسیون استانی ماده ۶۹ زمین مورد نظر به تملک اداره کل زندان ها قرار گیرد.

در ادامه مدیرکل زندان های فارس با حضور فرماندار و اعضای شورای تأمین شهرستان از بخش های مختلف زندان آباده بازدید کردند.

انتهای پیام/3390

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test