تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
شنبه ۲۷ دي ۱۳۹۹,Jan 16 2021

آرشیو

یادداشت

نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
به منظور نظارت بر الزامات بهداشت محیط در اماکن مختلف در آباده

گشت ویژه مقابله با کرونا در آباده در آباده راه اندازی شد

تاریخ انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱:۴۳
کد مطلب: 3392

با توجه به شرایط کنونی و افزایش شیوع بیماری کرونا در موج دوم گشت ویژه مقابله با کرونا به منظور نظارت و بررسی اجرای پروتکلهای بهداشتی در مکانهای پر تردد و ادارات راه اندازی و برقرار گردید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما،به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آباده دکتر حمید کریمی معاون بهداشتی شبکه از راه اندازی گشت ویژه مقابله با کرونا به منظور نظارت بر الزامات بهداشت محیط در اماکن مختلف خبر داد  و گفت: با توجه به شرایط کنونی و افزایش شیوع بیماری کرونا در موج دوم گشت ویژه مقابله با کرونا به منظور نظارت و بررسی اجرای پروتکلهای بهداشتی در مکانهای پر تردد و ادارات راه اندازی و برقرار گردید.

دکتر کریمی ادامه داد: با توجه به جدی نگرفتن موج دوم شیوع کرونا در بین مردم  باید با نظارت دقیق بر صنوف ضمن پیگیری ضوابط سلامت معیشت مردم را هم در نظر بگیریم. پژمان حیدری مسئول واحد بهداشت محیط با تشکر از تلاش شبانه روزی همکاران خود در واحد بهداشت محیط اظهار داشت این گشت شامل چهار تیم متشکل از بازرسان و کارشناسان بهداشت محیط و بسیج جامعه پزشکی، اتاق اصناف و پلیس اماکن و نیروی انتظامی نظارت خود را بر کلیه اماکن شهرستان آباده انجام می دهند.

منبع خبر: https://abadeh.sums.ac.ir/page-abadeh/fa/106/dorsaetoolsenews/26466-G0/tool_dorsaetoolsenews_sample_abadeh_block7797

انتهای پیام/3392

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test