تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹,Sep 24 2020

آرشیو

یادداشت

چهره شهدا را دست‌نیافتنی ترسیم نکنیم/ قرار نیست فقط چادری‌ها به راهیان نور بروند
سردار کارگر در گفت‌وگو با برنامه «رزمنده»:
چهره شهدا را دست‌نیافتنی ترسیم نکنیم/ قرار نیست فقط...
تولیدات رسانه ای محرم آباده:

انتشار تولیدات رسانه ای ویژه محرم، از دهه اول محرم آغاز شد

تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵:۲۶
کد مطلب: 3444

این تولیدات رسانه ای با عنوان سوگ خورشید شامل اشعار آئینی شاعران شهرستان آباده، محرم در آباده شامل مجموعه فیلم های قدیمی از مراسمات عزاداری اباعبدالله الحسین در آباده، تکیه خوانی، خیمه گاه و ... می باشند. یکی از تولیدات جدید تیم رسانه ای مقتدی، ضبط نوحه خوانی های سنتی آباده، با اشعار شعرا و مداحان قدیم می باشد. ضبط و انتشار این آئین سنتی مردم آباده، نقش موثری در حفظ این سنت دیرینه دارد، که نشان دهنده اهمیت عزاداری و نوحه خوانی میان مردم این منطقه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری آباده نما، محتوای رسانه ای ویژه ماه محرم که توسط دفتر امام جمعه آباده ضبط و تولید شده است، از دهه اول ماه محرم در شبکه های اجتماعی منتشر خواهد شد.

این محصولات رسانه ای که ضبط و تدوین آن از مدتی پیش آغاز شده است به سفارش دفتر امام جمعه آباده، تولید و منتشر می شود.

 این تولیدات رسانه ای با عنوان سوگ خورشید شامل اشعار آئینی شاعران شهرستان آباده، محرم در آباده شامل مجموعه فیلم های قدیمی از مراسمات عزاداری اباعبدالله الحسین در آباده، تکیه خوانی، خیمه گاه و ... می باشند.

یکی از تولیدات جدید تیم رسانه ای مقتدی، ضبط نوحه خوانی های سنتی آباده، با اشعار شعرا و مداحان قدیم می باشد. ضبط و انتشار این آئین سنتی مردم آباده، نقش موثری در حفظ این سنت دیرینه دارد، که نشان دهنده اهمیت عزاداری و نوحه خوانی میان مردم این منطقه می باشد.

انتهای پیام/3444

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test