تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
شنبه ۲۷ دي ۱۳۹۹,Jan 16 2021

آرشیو

یادداشت

نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نمایندگان فارس در نشست مشترک با وزیر صمت:

در دیدار وزیر صمت و نمایندگان فارس چه گذشت؟

تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲:۱۲
کد مطلب: 3509

رییس مجمع نمایندگان استان فارس خواستار توزیع عادلانه منابع از سوی وزارت صمت شد. ابراهیم عزیزی در نشست مجمع نمایندگان فارس با وزیر صمت در دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در استان اظهار داشت: استان فارس در حوزه صنعت و بهره گیری از ظرفیت معادن با گرفتاری هایی روبه رو است و به اشتباه استان برخوردار نامیده می شود در صورتی که حقیقت چیز دیگری است.

به گزارش پایگاه خبری آباده نما، علیرضا رزم‌حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه اولین سفرکاری خود به استان فارس با آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز و مجمع نمایندگان مردم استان فارس در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

 ابراهیم عزیزی در نشست مجمع نمایندگان فارس با وزیر صمت در دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در استان اظهار داشت: استان فارس در حوزه صنعت و بهره گیری از ظرفیت معادن با گرفتاری هایی روبه رو است و به اشتباه استان برخوردار نامیده می شود در صورتی که حقیقت چیز دیگری است.
 
او افزود: هنگامی که به واحدهای تعطیل شده صنعتی و معادن غیر فعال نگاه می کنیم، پی به عمق مشکلات و نیازهای فارس می بریم.
فارس ملقب به صنعت خاموش است/وزارت صمت دین خود را به فارس ادا کند
نماینده شیراز و زرقان اضافه کرد: بنا بر آمار اداره صمت استان 3968واحد صنعتی در استان وجود دارد که 800واحد آن غیرفعال است و انتظار ما از وزیر صمت فعال کردن این واحدها است.
 
او همچنین گفت: معادن بزرگی در فارس وجود دارد که حبس شده و باید در چرخه تولید قرار گیرد تا نیازهای استان و کشور را حل کند.
 
عزیزی خاطرنشان کرد: با اعمال زیرساخت های ریلی و ... می توان شاهد جهش خوبی در صنعت استان بود و انتظار ما از وزیر صمت این است که در زمان مسوولیت این مشکلات را پیگیری کند.
 
نماینده شیراز و زرقان در مجلس افزود: مل خواستار توزیع عادلانه منابع در کشور هستیم و استان فارس را باید در این عرصه مد نظر قرار داد.
 
او همچنین گفت: از وزیر صمت انتظار می رود تعهدات قبلی این وزارتخانه در قبال فارس را نیز عملیاتی کند چراکه هنوز منتج به نتیجه نشده است.
 
عزیزی در پایان نیز با اشاره به کارخانه های تعطیل شده استان فارس در سال های اخیر نیز اظهار داشت: ما ملقب به صنعت خاموش هستیم و با این حجم بزرگ تعطیلی کارخانه ها، وزارت صمت دین بزرگی به مردم استان دارد که با فعال کردن آنها باید ادا شود.
 
 
 
لازم به ذکر است رزم حسینی وزیر صمت در نخستین سفر استانی خود پس از گرفتن رای اعتماد، روز جمعه به استان فارس سفر کرد.
 
 
 
انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test