تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰,Apr 21 2021
در هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

تقدیر از مدافعان سلامت شبکه بهداشت آباده در هفته دفاع مقدس

تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵:۴۲
کد مطلب: 3511

سرهنگ عباس قره خانی در آخرین روز از هفته دفاع مقدس با حضور در دفتر مدیریت شبکه بهداشت ودرمان، ضمن تبریک این ایام گفت: این روزها فرصت بسیار مغتنمی است تا از جانفشانی های ایثارگران حماسه جنگ تحمیلی و مدافعان جبهه مبارزه با ویروس کرونا تجلیل شود.

به گزارش پایگاه خبری آباده نما، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آباده از ایثارگران و مدافعان سلامت تقدیر کرد.

 سرهنگ دوم پاسدار، عباس قره خانی در آخرین روز از هفته دفاع مقدس با حضور در دفتر مدیریت شبکه بهداشت ودرمان، ضمن تبریک این ایام گفت: این روزها فرصت بسیار مغتنمی است تا از جانفشانی های ایثارگران حماسه جنگ تحمیلی و مدافعان جبهه مبارزه با ویروس کرونا تجلیل شود.

 

 

 

در این مراسم، دکتر مهدوی رئیس شبکه بهداشت ودرمان، ضمن تشکر از همکاری های همه جانبه ناحیه مقاومت سپاه با شبکه بهداشت ودرمان در مقابله با ویروس کرونا بیان کرد: همانطور که در هشت سال دفاع مقدس همه اقشار مختلف مردم در کنار یکدیگر بودند، باید امروز هم در جبهه ای دیگر و درمبارزه با کرونا ویروس کنار هم باشیم و با رعایت اصول بهداشتی کادربهداشت و درمان را یاری کنیم.

در این آیین با حضور جمعی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان آباده و سرگرد پاسدار، سید محمدتقی حسینی مسوول بسیج جامعه پزشکی، توسط فرمانده ناحیه مقاومت با اهداء لوح و تبرکی از حرم امام رضا(ع) از ایثارگران شاغل در شبکه بهداشت و مدافعان سلامت تقدیر به عمل آمد. 

منبع: https://abadeh.sums.ac.ir/

انتهای پیام/3511

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test