نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷,Apr 20 2018

آرشیو

پیشنهاد سردبیر

توسط فرمانده ناحیه مقاومت سپاه آباده؛

جزئیات مراسم تشییع شهدای گمنام در شهرهای مختلف آباده تشریح شد

تاریخ انتشار : ۲۳ دي ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۲:۳۴
کد مطلب: 3511

مراسم تشییع کاروان "شاهدان بصیرت" صبح پنجشنبه ساعت 9 از میدان بسیج آباده به سمت میدان ولیعصر(عج) برگزار می شود.

به گزارش آباده نما، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه آباده در گفتگو با خبرنگار ما، برنامه های استقبال از کاروان شهدای گمنام در شهر های مختلف شهرستان آباده را تشریح کرد.

سرهنگ آرزم با بیان اینکه فضای شهرستان آباده فردا پنج شنبه معطر به عطر شهدا خواهد شد، افزود: مراسم تشییع کاروان "شاهدان بصیرت" صبح پنجشنبه ساعت 9 از میدان بسیج آباده به سمت میدان ولیعصر(عج) برگزار می شود.

وی در خصوص تشییع پیکر شهدا در شهر ایزدخواست نیز گفت: همزمان با تشییع در آباده در ایزدخواست نیز برنامه مشابه ای خواهیم داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه آباده حضور دو کاروان شهدا همزمان در شهرهای صغاد و بهمن را برنامه عصر کاروان"شاهدان بصیرت" ذکر کرد و گفت: مردم شهر صغاد با تجمع در میدان شهید میری میزبان کاروان شهدا خواهند بود.

وی ادامه مسیر کاروان شهدا پس از نماز مغرب و عشا را میهمانی مردم سورمق و شبی با شهدا ذکر کرد و گفت: مردم سورمق نیز تا ساعت 22 توفیق حضور در جوار شهدا را خواهند داشت که پس از آن این کاروان به سمت شهرستان اقلید حرکت داده می شوند.

سرهنگ آرزم در پایان از عموم مردم شهیدپرور شهرستان آباده برای حضور هر چه با شکوه تر این مراسم دعوت کرد و گفت: مردم شهرستان آباده برگ های زرینی در تاریخ این شهرستان در تشییع پیکر شهدا رقم زده اند که ان شا الله باز هم در استقبال از پیکر شهدای گمنام، سنگ تمام خواهند گذاشت.

کاروان 93 شهید گمنام دوران دفاع مقدس چهارشنبه شب وارد شهرستان آباده و در پادگان ولیعصر(عج) می شوند.

 لازم بذکر است پیکرهای مطهر شهدای گمنام تفحص شده مربوط به عملیات های والفجر 8، شرق دجله، تک دشمن می باشد که صبح امروز چهارشنه وارد استان فارس شدند.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان