تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹,Oct 22 2020

آرشیو

یادداشت

نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
فرمانده منطقه انتظامی آباده خبر داد:

متلاشي شدن اعضای باند سارقین در " آباده "

تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷:۵۷
کد مطلب: 3515

فرمانده انتظامي شهرستان"آباده" از دستگيري سارقین از اماكن خصوصي و كابل مخابراتي خبر دادواظهارداشت: در پي وقوع چند فقره سرقت‌ از اماكن خصوصي و كابل مخابراتي در اين شهرستان، دستگيري باند سارقان به صورت ويژه در دستور كار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آباده نما، فرمانده انتظامي شهرستان"آباده" از دستگيري  سارقین از اماكن خصوصي و كابل مخابراتي خبر داد و اظهارداشت: در پي وقوع چند فقره سرقت‌ از اماكن خصوصي و كابل مخابراتي در اين شهرستان، دستگيري باند سارقان به صورت ويژه در دستور كار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.


سرهنگ خسرورزمجوئی افزود: ماموران با انجام كارهاي اطلاعاتي و تخصصي و با هماهنگي مقام قضائي، موفق شدند اعضاي باند 3 نفره سارقان را شناسايي و در يك عمليات ضربتي آنها را در مخفيگاهشان دستگير كنند.
این مقام انتظامی" با بيان اينكه سارقان در بازجويي فني و تخصصي، به 18فقره سرقت از اماكن خصوصي و كابل مخابراتي اقرار كردند، عنوان داشت: برخورد مستمر و قاطع با هنجارشكنان به ويژه سارقان يكي از اولويت‌هاي اصلي اين فرماندهي است كه پليس در اين راستا به صورت شبانه روزي در خدمت شهروندان مي باشد.

انتهای پیام/3515

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test