تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹,Feb 25 2021

آرشیو

یادداشت

قدردانی از حضور مردم شهرستان آباده در مراسم استقبال و تدفین شهید گمنام
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آباده:
قدردانی از حضور مردم شهرستان آباده در مراسم استقبال و...
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
معاونت اجتماعی ناجا منتشر کرد:

اپلیکیشن آموزش همگانی ناجا

تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱:۲۹:۴۰
کد مطلب: 3545

معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در جهت تحقق ماموریت های سازمانی و پیشگیری اجتماعی از جرم و تامین نیازهای آموزشی مردم با هدف آگاه سازی و آگاهی بخشی اپلیکیشن آموزش همگانی را تولید نموده است.

به گزارش پایگاه خبری آباده نما، به نقل از خبرگزاری پلیس، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در جهت تحقق ماموریت های سازمانی و پیشگیری اجتماعی از جرم و تامین نیازهای آموزشی مردم با هدف آگاه سازی و آگاهی بخشی اپلیکیشن آموزش همگانی را تولید نموده است.

 

 

برای اطلاع رسانی هر چه بهتر اطلاعیه های نیروی انتظامی و برقرای ارتباط مستقیم میان پلیس و شهروندان نرم افزار آموزش همگانی پلیس در دسترس قرار گرفت.

 این اپلیکشین توسط معاونت اجتماعی پلیس ناجا طراحی و در سایت www.police.ir و کافه بازار بارگذاری شده و به صورت رایگان برای عموم مردم قابل استفاده است.

 شهروندان با نصب این نرم افزار می توانند در جریان آخرین اطلاعیه های تمام پلیس های تخصصی پایتخت اعم از پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس فتا، پلیس آگاهی، نظام وظیفه،پلیس پیشگیری، مواد مخدر، و... قرار بگیرند.

همچنین توصیه های پلیس و آموزش های کاربردی در زمینه های مختلف برای آموزش به شهروندان علی الخصوص کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است.

 

 

این نرم افزار را می توانید از سایت رسمی پلیس به آدرس زیر، یا از کافه بازار دانلود نمائید.

http://www.police.ir

http://publicedu.police.ir/​

 

انتهای پیام/

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test