تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹,Nov 28 2020

آرشیو

یادداشت

نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
رحیم زارع خبر داد:

دستور ویژه وزیر راه و شهرسازی برای اتصال آباده به آزاد راه

تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲:۲۶:۴۱
کد مطلب: 3561

نماینده مردم آباده، بوانات، خرمبید و سرچهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار با وزیر راه و شهرسازی گفت: شهرستان آباده از ظرفیت های خوب در حوزه های گردشگری، کشاورزی و صنعتی برخوردار است که می توان با بهره گیری از ظرفیت آزادراه به اعتلای اقتصاد منطقه کمک کرد.

به گزارش پایگاه خبری آباده نما، نماینده مردم آباده، بوانات، خرمبید و سرچهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار با وزیر راه و شهرسازی گفت: شهرستان آباده از ظرفیت های خوب در حوزه های گردشگری، کشاورزی و صنعتی برخوردار است که می توان با بهره گیری از ظرفیت آزادراه به اعتلای اقتصاد منطقه کمک کرد.

 رحیم زارع با بیان اینکه با استفاده از این آزادراه، می توان صادرات میوه و کاشی و سرامیک این شهرستان را رونق بخشید، افزود: بهره برداری از این آزادراه موجب می شود تا مسیر تهران تا بندرعباس در محور خسروشیرین 141 کیلومتر نزدیک تر شود.

زارع با بیان اینکه با اتصال محور آباده- صغاد- بهمن به آزادراه می توان علاوه بر کاهش مسافت به رونق منطقه کمک کرد، گفت: با توجه به عبور آزادراه شیراز – اصفهان از مناطق عشایرنشین، این پیشنهاد را مطرح کرده ایم که شهرک های عشایری، دامداری و کشاورزی در کنار این آزادراه ایجاد شود.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، همچنین از دستور وزیر برای اتصال راه صفاشهر(خرمی) – دهستان قشلاق به آزادراه در بودجه سال 1400 خبر داد.

رحیم زارع در ادامه با بیان اینکه زیرساخت باند و فنس کشی فرودگاه شمال فارس انجام شده است، گفت: در دوسال گذشته پست سازمانی این فرودگاه تعریف شده و تامین ۸ نیروی انسانی برای فرودگاه شمال فارس در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: امسال حدود ۳۰میلیارد ریال اعتبار برای این فرودگاه در نظر کشور شده که از سال آینده این تخصیص اعتبار افزایش خواهد یافت.

نماینده مردم آباده در مجلس همچنین از انتخاب مشاور مطالعه و راه اندازی دفتر فرودگاه شمال فارس خبر داد.

 

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test