تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹,Jan 22 2021

آرشیو

یادداشت

قدردانی از حضور مردم شهرستان آباده در مراسم استقبال و تدفین شهید گمنام
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آباده:
قدردانی از حضور مردم شهرستان آباده در مراسم استقبال و...
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
فرماندار آباده خبر داد:

آباده آماده برگزاری آیین‌های بزرگداشت سردار سلیمانی است

تاریخ انتشار : ۷ دي ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹:۰۲
کد مطلب: 3612

فرماندار آباده در جلسه ای که باحضور رئیس و کارکنان دانشگاه پیام نور بمناسبت برگزاری همایش یکمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، گفت: برگزاری مراسم مختلف گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی باید مردمی باشد و لازم است مسئولان با برگزاری مراسم باکیفیت، در این زمینه سنگ تمام بگذارند.

به گزارش پایگاه خبری آباده نما، فرماندار آباده در جلسه ای که باحضور رئیس و کارکنان دانشگاه پیام نور بمناسبت برگزاری همایش یکمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، گفت: برگزاری مراسم مختلف گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی باید مردمی باشد و لازم است مسئولان با برگزاری مراسم باکیفیت، در این زمینه سنگ تمام بگذارند.

نیک مرام افزود: برگزاری روز بصیرت در 9دی ماه، سالگرد شهید سلیمانی در 13دیماه و آیین تدفین شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی از جمله برنامه های هفته بصیرت در شهرستان آباده است.

وی همچنین با تاکید بر برگزاری همایش علمی و فرهنگی بزرگداشت شهید سلیمانی گفت: این سمینار بزودی در دانشگاه پیام نور آباده برگزار خواهد شد. 

فرماندار آباده با بیان اینکه مقالات ارسالی به دبیرخانه توسط اساتید دانشگاه بررسی و  این همایش در سطح شمال استان فارس برگزار شود، اظهار داشت: تاریخ و زمان برگزاری این همایش توسط دانشگاه پیام نور بصورت عمومی اعلام گردد.

 وی در پایان گفت: آن چیزی که امروز در شهرستان باید برای گرامیداشت هرچه بهتر یاد و خاطر شهید سلیمانی مدنظر باشد هم‌افزایی و تعامل همه دستگاه‌ها و نهادها در اجرای برنامه‌ها است که پیشنهاد می‌کنیم همه دستگاه‌ها برنامه‌های خود را در قالب «ستاد گرامیداشت دهه بصیرت، تدفین شهید گمنام و سالگرد شهید سلیمانی» تهیه و اجرا کنند.

(روابط عمومی فرمانداری شهرستان آباده)

انتهای پیام/3612

 

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test