تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹,Jan 22 2021

آرشیو

یادداشت

قدردانی از حضور مردم شهرستان آباده در مراسم استقبال و تدفین شهید گمنام
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آباده:
قدردانی از حضور مردم شهرستان آباده در مراسم استقبال و...
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
نظر علما راجع به نحس بودن ماه صفر
کد مطلب: 3621

امام جمعه آباده: دشمن از نام سردار سلیمانی هم وحشت دارد/ عشق به سردار دل ها، در قلب مردم جا دارد

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما، مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه آباده، در تاریخ 12 دی 1399، و در آستانه سالگرد شهادت سردار سلیمانی، به امامت حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی، در مصلی نماز جمعه آباده (مسجد جامع) برگزار شد.

 خطیب جمعه آباده، در نماز جمعه این هفته آباده، با اشاره به حضور و تجلیل میلیونی مردم در زمان شهادت سردار سلیمانی عنوان کرد: حضور عظیم مردم ایران در گرامیداشت سردار مقاومت، پیام بزرگی به دنیا دارد که مردم هنوز پای انقلاب و مقاومت ایستاده اند.

امام جمعه آباده ضمن یادآوری حضور مردم در نهم دی ماه، گفت در روز نهم دی سال 1388، مردم برای دفاع از امام حسین (علیه السلام) و حریم ولایت به میدان آمدند، چرا که فتنه گران، حرمت امام حسین(ع) را در روز عاشورای سال 1388، شکستند و این حضور عظیم مردم در آن سال، در دفاع از ولایت، روز بصیرت نام گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی، با تاکید بر اهمیت گرامیداشت نام و هدف سردار سلیمانی گفت: در روز تشییع سردارِ دل ها، اشک از دیدگان تمام مردم جاری بود. اشک کار دل است و نشان این است که عشق به این سردار بزرگ اسلام در قلب مردم جا دارد. محبت، امری آسمانی است و خدا، محبت این سردار عزیز را در دل مردم قرار داد.

وی در ادامه با تاکید بر نقش راهبردی سردار سلیمانی در حفظ امنیت منطقه و کشور گفت: دشمن حتی از نام سردار هم میترسد و نام سردار، هنوز هم رعب و وحشت در دل دشمن می اندازد.

امام جمعه آباده در پایان، ضمن تقدیر از مشارکت همه جانبه مردم در کمک های مومنانه بیان کرد: در سال اخیر بسیاری از مردم عزیز در کمک های مومنانه حضور داشتند، و به فرمایش رهبر معظم انقلاب، پیرامون حضور در رزمایش همدلی و کمک مومنانه لبیک گفتند. هرچند زندگی و معیشت بسیاری از مردم نیز دچار مشکل شده است اما از یاری رساندن به همنوعان خود دریغ نکردند.

انتهای پیام/3621

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test