تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰,Apr 21 2021
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آباده:

قدردانی از حضور مردم شهرستان آباده در مراسم استقبال و تدفین شهید گمنام

تاریخ انتشار : ۲۸ دي ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۰:۴۴
کد مطلب: 3647

از حضور حماسی، پرشور و کم نظیر همه اقشار مردم که حقیقتاً با استقبال بی نظیر خود از شهداء نشان دادند که فرهنگ ایثار وشهادت ، روز به روز در وجود آنها ، زنده تر و پایدارتر خواهد ماند کمال تقدیر و تشکر را دارم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آباده، با صدور پیامی از مردم ولایتمدار شهرستان آباده و کلیه دست اندرکاران و خادمین شهدا، در مراسم های استقبال و تدفین شهید گمنام تقدیر کرد. متن این پیام به این شرح است:

 

بسم رب الشهداء والصدیقین
شهادت ، باب گشوده پروردگاربرای قرب الی الله است وساکنین آن کبوتران خونین بالی هستند که درکوچ معنویشان به سمت "عند ربهم یرزقون" به آسمان دل زمینیان سر می زنند و معنویت و معرفت را روزیشان می سازند ؛ این نعمتی است که برای آن باید سجده شکر به درگاه حق به جای آورد.
اینجانب به نمایندگی از نهاد سپاه پاسداران و ستاد استقبال و تدفین شهید گمنام به عنوان خادم بسیجیان   سلحشور و شهادت طلب و خادم مردم شهید پرور ، متدین و خانواده های محترم شهدای شهرستان آباده و همچنین بعنوان یک سرباز و پاسدار حریم ولایت و انقلاب اسلامی،صمیمانه از زحمات کلیه بزرگواران از جمله کمیته خادمین شهدای شهرستان و کلیه مسئولین و خیرینی که  در مراسم استقبال و تدفین پیکر مطهر شهید گمنام باعث خلق صحنه های زیبای عشق به شهدا، امام راحل (ره) ، مقام معظم رهبری و  انقلاب گردیدند تقدیر و تشکر می نمایم.

همچنین از حضور حماسی، پرشور و کم نظیر همه اقشار مردم که حقیقتاً با استقبال بی نظیر خود از شهداء نشان دادند که فرهنگ ایثار وشهادت ، روز به روز در وجود آنها ، زنده تر و پایدارتر خواهد ماند کمال تقدیر و تشکر را دارم.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه آباده

 خادم الشهدا، پاسدار حریم ولایت عباس قره خانی

 

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
ناشناس
|
|

۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۰:۱۱

پاسخ

درود بر مردم و جوانان همیشه در صحنه آباده
باز هم حماسه آفریدید

test