تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰,Sep 18 2021

آرشیو

یادداشت

بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
محمد صادقی؛ فعال رسانه‌ای و رئیس انجمن روزنامه نگاران مسلمان آباده نوشت:
بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
نقدی بر مناظره اقتصادی
به قلم حسین عسکریان:
نقدی بر مناظره اقتصادی

آرشیو

پا پیـــچ

آماده‌سازی دومین مرکز واکسیناسیون شهر آباده
پس از گزارش پایگاه خبری آباده نما از وضعیت شلوغی مرکز واکسیناسیون:
آماده‌سازی دومین مرکز واکسیناسیون شهر آباده
رئیس اراده ورزش و جوانان آباده خبر داد:

جلسه ستاد شهرستانی لیگ تندرستی در آباده برگزار شد+تصاویر

تاریخ انتشار : ۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸:۲۴
کد مطلب: 3660

علاقه مندان با مراجعه به سایت برگزاری لیگ به آدرس ( https://irantandorosti.ir/ ) با یک برنامه تمرینی آشنا شده که می بایست به صورت روزانه نسبت به انجام تمرینات مربوطه اقدام و 30 ثانیه از تمرینات خود را ضبط و پس از ثبت نام در سایت لیگ، ویدئوی مربوطه را ارسال نمایند . هر فرد هر روز فقط یک بار می تواند نسبت به ارسال ویدئوی تمرینی خود اقدام نماید و در روزها و هفته های بعد نیز اقدام مشابه انجام دهد .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما، جلسه ستاد شهرستانی لیگ تندرستی در آباده، 5 بهمن 1399، در اداره ورزش و جوانان شهرستان آباده برگزار شد.

روح الله عبداللهی، رئیس اداره ورزش و جوانان آباده در این جلسه گفت : فدراسیون ورزش های همگانی و به تبع آن هیات ورزش های همگانی شهرستان آباده، در سالیان گذشته در راستا و با هدف همگانی کردن ورزش همایش های پیاده روی و جشنواره های ورزشی خانوادگی مختلفی را برای خانواده ها و ورزشکاران برنامه ریزی و اجرا می کرد که باعث ترغیب مردم و خانواده ها به سمت ورزش و نهادینه کردن ورزش همگانی در بین آنان شد.

متاسفانه با شرایط فعلی مقابله با ویروس کرونا و محدودیت اجرای برنامه های ورزشی جشنواره ها و همایش ها را از دست دادیم و باعث کاهش تحرک در بین خانواده ها و یک سری معضلات به خصوص افزایش وزن در بین کودکان و خانواده ها شده است،  که در همین راستا فدراسیون ورزش های همگانی طرح لیگ تندرستی ایرانیان را برای اجرا به استان ها ابلاغ کرد که در این لیگ یک سری فعالیت ها و ورزش ها انجام می شود .

جهانبخش، مسئول هیات ورزش های همگانی آباده در ادامه گفت: فدراسیون ورزش های همگانی در راستای رسالت و برنامه های خود ، بزرگترین برنامه ای را که امسال در خصوص کم تحرکی پیش بینی کرده است بحث لیگ تندرستی ایرانیان است. هدف از برگزاری این رویداد آگاهی بخشی ، پیشگیری از کم تحرکی و افزایش فعالیت های جسمانی اقشار مختلف جامعه با مشارکت تمامی استان های کشور برگزار می شود . وی تصریح کرد : این لیگ از 4 بهمن تا 30 اسفند ماه سال جاری به مدت 49 روز برگزار و بر خلاف برنامه های تندرستی و همگانی برای سلامت جسم می باشد به صورت رقابتی نیست بلکه به شکل رقابت محور برگزار خواهد شد .

 علاقه مندان با مراجعه به سایت برگزاری لیگ به آدرس ( https://irantandorosti.ir/ ) با یک برنامه تمرینی آشنا شده که می بایست به صورت روزانه نسبت به انجام تمرینات مربوطه اقدام و 30 ثانیه از تمرینات خود را ضبط و پس از ثبت نام در سایت لیگ، ویدئوی مربوطه را ارسال نمایند .  هر فرد هر روز فقط یک بار می تواند نسبت به ارسال ویدئوی تمرینی خود اقدام نماید و در روزها و هفته های بعد نیز اقدام مشابه انجام دهد .

 

در پایان نیز، به نفرات برتر و شرکت کنندگان برتر، علاوه بر گواهی حضور در این رویداد ورزشی، جوایزی از سوی فدراسیون ورزش های همگانی اهدا می گردد.

در این جلسه، روح الله عبدالهی رئیس اداره ورزش و جوانان به عنوان رئیس ستاد شهرستانی لیگ تندرستی ،مصطفی اصغرنژاد بعنوان قائم مقام و محمد جهانبخش بعنوان دبیر ستاد معرفی شدند همچنین، خانم ها شبانی، حسینی، اسدالهی و صدرایی به ترتیب به عنوان مسئولان کمیته های رسانه ای، اجرایی، پشتیبانی و برنامه ریزی ستاد انتخاب شدند.

در این جلسه که تعدادی از خبرنگاران شهرستان آباده، و خبرنگاران پایگاه خبری آباده نما نیز، حضور داشتند در خصوص اطلاع رسانی جامع جهت حضور گسترده  مردم در این لیگ بحث و تبادل نظر شد.

تصاویر این جلسه را در ادامه مشاهده نمائید.

 

انتهای پیام/3660

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test