تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰,Sep 18 2021

آرشیو

یادداشت

بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
محمد صادقی؛ فعال رسانه‌ای و رئیس انجمن روزنامه نگاران مسلمان آباده نوشت:
بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
نقدی بر مناظره اقتصادی
به قلم حسین عسکریان:
نقدی بر مناظره اقتصادی

آرشیو

پا پیـــچ

آماده‌سازی دومین مرکز واکسیناسیون شهر آباده
پس از گزارش پایگاه خبری آباده نما از وضعیت شلوغی مرکز واکسیناسیون:
آماده‌سازی دومین مرکز واکسیناسیون شهر آباده
توسط جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی فارس:

مرتضی کریمی جزء ۲۰ چهره شاخص تاثیر گذار فرهنگی اجتماعی استان فارس قرار گرفت

تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۹:۵۲:۵۱
کد مطلب: 3715

دبیر جمعیت فرهنگیان جوان استان فارس جزء۲۰ چهره شاخص تاثیر گذار فعال در حوزه فرهنگی،هنری و اجتماعی استان فارس در سال ۱۳۹۹ قرار گرفت. در این میان نام مرتضی کریمی پژوهشگر حوزه تعلیم و تربیت که مسئولیت جمعیت فرهنگیان جوان استان فارس را به عهده دارد در میان اسامی ۲۰ چهره انتخابی دیده می‌شود.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، دبیر جمعیت فرهنگیان جوان استان فارس جزء ۲۰ چهره شاخص تاثیر گذار فعال در حوزه فرهنگی،هنری و اجتماعی استان فارس در سال ۱۳۹۹ قرار گرفت.

هم‌زمان با آخرین روزهای سال ۱۳۹۹،جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی فارس به پاسداشت حماسه های فرهنگی، اجتماعی و هنری و به منظور ارج نهادن به  تلاش مجموعه های خودجوش مردمی در عرصه های فرهنگی ، هنری ، اجتماعی آیین انتخاب چهره ی منتخب فرهنگی و اجتماعی استان فارس را در سال ۱۳۹۹ هم زمان با روزهای آغازین ماه شعبان المعظم آغاز نموده است.

در این پروسه از بین شبکه گسترده فعالین این حوزه در سطح شهرستان های استان فارس توسط تیم داوران با در نظر گرفتن آیتم های ،شبکه ساز بودن و جبهه ساز بودن دایره فعالیت ، هدف‌ گذاری شفاف و مشخص،بهره مندی از خلاقیت و نوآوری‌،پشتوانه فکری و نظری و استمرار و پیوستگی ۲۰ چهره شاخص و شناخته شده در پروسه گزینشی انتخاب و به دید مردم گذاشته شده است. 

در این میان نام مرتضی کریمی پژوهشگر حوزه تعلیم و تربیت که  مسئولیت جمعیت فرهنگیان جوان استان فارس را به عهده دارد در میان اسامی ۲۰ چهره انتخابی دیده می‌شود.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test