تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰,Sep 18 2021

آرشیو

یادداشت

بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
محمد صادقی؛ فعال رسانه‌ای و رئیس انجمن روزنامه نگاران مسلمان آباده نوشت:
بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
نقدی بر مناظره اقتصادی
به قلم حسین عسکریان:
نقدی بر مناظره اقتصادی

آرشیو

پا پیـــچ

آماده‌سازی دومین مرکز واکسیناسیون شهر آباده
پس از گزارش پایگاه خبری آباده نما از وضعیت شلوغی مرکز واکسیناسیون:
آماده‌سازی دومین مرکز واکسیناسیون شهر آباده
گفت و گو :

گفت و گو با احمد مقیمی، کارگردان و مستند ساز آباده ای

تاریخ انتشار : ۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲:۱۳:۵۰
کد مطلب: 3776

تنها مشوق من ، عشق درونی من بوده است که زمان فوران ، مرا به جنبش در آورده و همه مشکلات را به جان خریده و راهها را هموار کرده است. مستندهای زیادی در ذهن دارم اما ابتدا باید تهیه کننده یا سرمایه گذاری پیدا شود که برای ساخت مستند حمایتهای لازم را انجام دهد . البته اکثر این مستندها از جانب دفتر امام جمعه محترم ، کمیسیون فرهنگی و روابط عمومی شورای شهر ، خیرین و ... حمایت شده است.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی آباده نما ، احمد مقیمی، کارگردان و مستند ساز آباده ای است که تا کنون، شاهد پخش آثار وی  از شبکه یک و سایر شبکه های سیما بودیم. دلایل گرایش وی به ساخت مستند، و مراحل ساخت مستند های وی را در گفت و گوی زیر بخوانید:

 

 

احمد مقیمی در گفت و گو با آباده نما گفت:

 


اینجانب احمد مقیمی متولد آباده، دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم قرآن ، فعال در روابط عمومی آموزش و پرورش آباده. آخرین مستند پخش شده از من، مستند شکوه اخلاص بوده است که در پائیز 1399، از شبکه های سیما پخش شد.
مستند شکوه اخلاص به زندگی مرحوم حجه الاسلام شیخ علی اکبرزاده پرداخته است که با کمک و حمایت فردی خیرخواه ساخته شده است. مستند شکوه اخلاص از تابستان 98 شروع و در اواسط زمستان 98 به اتمام رسیده است.

من مستندهای زیادی ساخته ام که از اهم آن می توان به مستند زندگی حجه السلام حاج آقا بهروز علوی ، مستند زندگی حجه الاسلام مهندسی ، مستند زندگی حجه الاسلام شیخ عباس فرخی اشاره نمود که پخش تلویزیونی شده اند . همچنین می توان به این مستندها اشاره نمود : فعالیتهای پزشکی که با احداث گاوداری بزرگی رونق تولید ایجاد کرده است ، مستند مرحوم مهندس حسنی که درجوانی فوت نمود و پدرش بعنوان خیر مدرسه ای بنامش ساخت ، مستند فعالیتهای حاج حسین نمازی نویسنده توانای این دیار ، مستند آباده در یک نگاه ، مستند از بلدیه تا شهرداری ، مستند شهدای روستای آسپاس ، مستند اشک خون که د رمورد درختیست که در صبح عاشورا خون میگرید ،مستندهای راهیان نور دانش آموزی و کلیه مستندهای عملکردهای واحدهای آموزش و پرورش اشاره نمود.

 

 

تنها مشوق من ، عشق درونی من بوده است که زمان فوران ، مرا به جنبش در آورده و همه مشکلات را به جان خریده و راهها را هموار کرده است.

مستندهای زیادی در ذهن دارم اما ابتدا باید تهیه کننده یا سرمایه گذاری پیدا شود که برای ساخت مستند حمایتهای لازم را انجام دهد . البته اکثر این مستندها از جانب دفتر امام جمعه محترم ، کمیسیون فرهنگی و روابط عمومی شورای شهر ، خیرین و ... حمایت شده است.

 

انتهای پیام/3776

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test