تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰,Sep 18 2021

آرشیو

یادداشت

بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
محمد صادقی؛ فعال رسانه‌ای و رئیس انجمن روزنامه نگاران مسلمان آباده نوشت:
بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
نقدی بر مناظره اقتصادی
به قلم حسین عسکریان:
نقدی بر مناظره اقتصادی

آرشیو

پا پیـــچ

آماده‌سازی دومین مرکز واکسیناسیون شهر آباده
پس از گزارش پایگاه خبری آباده نما از وضعیت شلوغی مرکز واکسیناسیون:
آماده‌سازی دومین مرکز واکسیناسیون شهر آباده
به قلم حسین عسکریان:

نقدی بر مناظره اقتصادی

تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳:۴۲
کد مطلب: 3812

خطاب به همه نامزد‌ها بگویم که لطفا برای جمع کردن رای دست و پا نزنید، یکدیگر را متهم نکنید و به همدیگر تهمت نزنید. ما مردم می‌فهمیم که چه کسی را باید برای ریاست جمهوری انتخاب کنیم شما 7 نفر با نشان دادن کارنامه و برنامه خود به ما کمک کنید.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری آباده نما حسین عسکریان در یاداشتی را در خصوص مناظره اول نامزدهای ریاست جمهوری که با موضوع اقتصاد بدور از جهت گیری های سیاسی نوشت:

مخاطب اول این نوشته صدا و سیما است جا دارد که از ایشان بابت طرح سوال‌های خوب و فنی حوزه اقتصاد از نامزدها تشکر کرد چرا که سعی شده بود در سوالات همه جوانب و چالش های مهم اقتصادی پیش روی ایران مطرح شود گرچه برخی از کاندیداها به سوالات گلایه نیز داشتند و موضوع کرونا را مطرح کرده بودند که تا حدی انتقاد ایشان وارد بوده اما به این نکته توجه نکرده اند که کرونا و تاثیرات اقتصادی آن بر جهان، از زمان شروع واکسیناسیون سراسری در دنیا به حاشیه رفته است .

مخاطب بعدی این سطور همه نامزدها هستند؛ نامزد‌هایی که می‌دانستند مناظره پیش رو یک مناظره اقتصادی بوده و با قواعد و زمان بندی آن آشنا بودند. اما بجای آماده کردن پاسخ‌های مستدل و فنی در حوزه اقتصاد بی اخلاقی کرده و یکدیگر را مورد حملات حاشیه‌ای قرار دادند. ملت ایران ملتی است که نوزادانش در عنفوان کودکی مشق اقتصاد می‌کنند و سواد بازاری دارند و مسائل اقتصادی را می‌فهمند و از نگاه خودشان بررسی و برنامه ریزی می‌کنند اما چرا نامزد ها بجای پرداختن به سوالات اقتصادی که دغدغه اصلی مردم است، وارد مسائل حاشیه‌ای می‌شدند؟ خدا داند و خودشان که باید محضر خدای متعال پاسخگو باشند.

مخاطب بعدی این سطور آن دسته از نامزد‌هایی هستند که از جناح چپ و راست خود را اقتصاد‌دان می‌دانند . باید به ایشان بگویم که در مقام استادی، شاگرد شما هستیم اما شمایی که خود را فهیم در حوزه اقتصاد می‌دانید و سایرین را متهم به نابلدی و کج فهمی در این زمنیه می‌کنید ای کاش بجای این پرخاشگری‌هایی که چهره جمهور را خدشه دار می‌کند به صورت فنی و مستدل پاسخ سوالات را می‌دادید و از عملکرد اقتصادی خود دفاع می‌کردید و قضاوت را به عهده ملت فهیم ایران می‌گذاشتید.

در آخر می‌خواهم خطاب به همه نامزد‌ها بگویم که لطفا برای جمع کردن رای دست و پا نزنید، یکدیگر را متهم نکنید و به همدیگر تهمت نزنید. ما مردم می‌فهمیم که چه کسی را باید برای ریاست جمهوری انتخاب کنیم شما 7 نفر با نشان دادن کارنامه و برنامه خود به ما کمک کنید.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test