نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷,Apr 20 2018

آرشیو

پیشنهاد سردبیر

معاون آموزشی حوزه علمیه امام صادق(ع) شهرستان آباده:

آزمون پذیرش حوزه های علمیه فارس، جمعه برگزار می شود/ دانش آموزان بومی، آباده را اولویت اول انتخاب کنند

تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲:۵۲
کد مطلب: 3822

دانش آموزان پایه هشتم و نهم برای شرکت در آزمون ورودی حوزه های علمیه روز جمعه به مصلی نماز جمعه شیراز مراجعه کنند.

به گزارش آباده نما، دانش آموزان پایه هشتم و نهم برای شرکت در آزمون ورودی حوزه های علمیه روز جمعه به مصلی نماز جمعه شیراز مراجعه کنند.

معاون آموزشی حوزه علمیه امام صادق علیه السلام شهرستان آباده همچنین با اشاره به بسته شدن سایت ثبت نام آزمون، نیز گفت: دانش آموزانی که موفق به ثبت نام در سایت نشده اند، می توانند با در دست داشتن اصل شناسنامه، کپی و یک قطعه عکس با مراجعه به محل برگزاری آزمون در شهر شیراز در روز جمعه 27 فروردین ساعت 8 صبح، در امتحان شرکت کنند.

حجت الاسلام  حامد شفیعی با بیان اینکه امسال در برگزاری آزمون ورودی حوزه های علمیه استان فارس تغییراتی صورت گرفته است، گفت: امسال آزمون ورودی در شهرستان آباده برگزار نمی شود و لذا دانش آموزانی که  پایه های هشتم یا نهم متوسطه را گذرانده اند، می توانند برای شرکت در آزمون به مصلی نماز جمعه شیراز مراجعه کنند.

وی  همچنین از دانش آموزان بومی و علاقه مندان به تحصیل در حوزه های علمیه شهرستان آباده خواست در نام حوزه های شهرستان را به عنوان اولویت اول خود انتخاب کنند.

لازم بذکر است، آزمون ورودی حوزه های علمیه استان فارس روز جمعه 27 فروردین ماه 95 در محل مصلی نماز جمعه شیراز برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان