تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰,Sep 18 2021

آرشیو

یادداشت

بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
محمد صادقی؛ فعال رسانه‌ای و رئیس انجمن روزنامه نگاران مسلمان آباده نوشت:
بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
نقدی بر مناظره اقتصادی
به قلم حسین عسکریان:
نقدی بر مناظره اقتصادی

آرشیو

پا پیـــچ

آماده‌سازی دومین مرکز واکسیناسیون شهر آباده
پس از گزارش پایگاه خبری آباده نما از وضعیت شلوغی مرکز واکسیناسیون:
آماده‌سازی دومین مرکز واکسیناسیون شهر آباده
کد مطلب: 3829

✅ فرماندار آباده با صدور پيامي از حضور حماسي و مشارکت گسترده مردم شريف شهرستان آباده در انتخابات١۴٠٠ تشکر و قدرداني کرد

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری آباده نما، فرماندار آباده با صدور پيامي از حضور حماسي و مشارکت گسترده مردم شريف شهرستان آباده در انتخابات١۴٠٠ تشکر و قدرداني کرد

در این پیام آمده است:

حضور با شکوه مردم همیشه در صحنه شهرستان آباده در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، پاسخی کوبنده به دشمنان و حضوری مقتدرانه در حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی بود.

این حضور گسترده، باشکوه و آگاهانه مردم باعث مباهات، نماد اتحاد، انسجام و قدرشناسی از شهیدان، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و اعتقاد عمیق و دلبستگی زیاد به مکتب اسلام بوده که یاس و ناامیدی دشمنان اسلام را به همراه داشته است.

انتخابات عرصه رقابت افکار، اندیشه‌ها، عملکردها و رویکردهای یک جامعه آزاد و دموکراتیک است و در چنین رقابت تنگاتنگ و نفس‌گیر اختلاف نظرها و تفاوت دیدگاه‌ها و سلیقه‌ها امری اجتناب‌ناپذیر است. 

آن چه مسلم است این که همه کاندیداها با هدف حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و کمک به توسعه و پیشرفت شهرستان در این مسیر گام نهادند و اینک که انتخابات به پایان رسیده است لازم است همه کاندیداهای محترم و اعضاء ستادها اختلافات را کنار گذاشته و رقابت‌ها را تبدیل به رفاقت نموده و با ارائه نظرات سازنده و دلسوزانه خویش، مسئولین اجرایی و مدیریت شهرستان را در راستای آبادانی و توسعه همه جانبه یاری دهند.

اينجانب ضمن تقدیر و تشکر از مردم شهرستان آباده به جهت حضور گسترده در انتخابات،  از کليه عوامل اجرايي، قضايي، نظارتي، نظامي، انتظامي، امنيتي و همه دست اندرکاران انتخابات که در برگزاري اين حماسه پرشور نقش آفرين بودند صميمانه سپاسگزاري کرده و سربلندي و سرافرازي ايران اسلامي را از خداوند متعال خواهانم.

           نیک مرام
فرماندار شهرستان آباده

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test