نمایندگی خودرو تشویر
شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 21 2018

آرشیو

پیشنهاد سردبیر

به همت طلاب شهرستان آباده؛

سامانه پاسخگویی به سوالات دینی تا پایان ماه رجب راه اندازی می شود

تاریخ انتشار : ۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹:۵۹
کد مطلب: 3845

مدیر مدرسه امام جعفر صادق(ع) آباده، از راه اندازی سامانه پیام کوتاه ویژه پاسخگویی به مسائل شرعی و دینی و رفع شبهات توسط این مدرسه خبرداد.

به گزارش آباده نما، سامانه پیام کوتاه ویژه پاسخگویی به مسائل شرعی و دینی و رفع شبهات توسط طلاب حوزه علمیه امام صادق(ع) آباده راه اندازی می شود.

حجت الاسلام سید مرتضی موسوی خراسانی، با اعلام این خبر افزود: باتوجه به نیاز مردم این شهرستان در پاسخگویی به سوالات دینی، سامانه پاسخگویی به سوالات شرعی و دینی، احکام فقهی تا اواخر ماه رجب راه اندازی می شود.

وی با بیان اینکه قبلا سوالات شرعی با مراجعه حضوری اشخاص به مسئولین این امر پاسخ داده می شده است اظهار داشت: دسترسی اینچنینی به پاسخ سوالات دینی قطعا برای بسیاری آسان نیست و همچنین مشکلات فراوانی نظیر نداشتن تسلط کافی فرد مورد وثوق برای پاسخ گویی در پی دارد.

مدیر مدرسه امام جعفر صادق(ع) آباده به تعداد زیاد سوالات شرعی مردم شهرستان آباده در زمینه ههای مختلف دینی اشاره کرد و گفت: مراجعه کنندگان از این پس می توانند به منظور دستیابی هرچه سریع تر به پاسخ سوالات شرعی خود، در آینده نزدیک به وسیله پیام کوتاه پاسخ سوالات فقهی و احكام شرعی خود را در اسرع وقت دریافت نمایند.

وی اضافه کرد: مراحل اولیه راه اندازی این سامانه با پیگیری جدی مسئولین این امر انجام شده است و سعی بر این  داریم که حداکثر در یکی از اعیاد ماه رجب این موضوع را به تحقق برسانیم.

حجت الاسلام موسوی در پایان خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود که پس از راه اندازی و شروع فعالیت طلاب در سامانه، روزانه به بیش از 100 سوال پاسخ داده شود.

 

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان