تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰,Oct 19 2021

آرشیو

یادداشت

بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
محمد صادقی؛ فعال رسانه‌ای و رئیس انجمن روزنامه نگاران مسلمان آباده نوشت:
بودجه 15 میلیاردی آباده چه خواهد شد؟
نقدی بر مناظره اقتصادی
به قلم حسین عسکریان:
نقدی بر مناظره اقتصادی

آرشیو

پا پیـــچ

اندر احوالات انتخاب شهردار آباده
در آخرین جلسه شورای شهر چه گذشت:
اندر احوالات انتخاب شهردار آباده
کد مطلب: 3885

پس از بیان نقطه نظرات و جمع بندی همکاران در شورای اسلامی مقرر شد، پس از بازدید میدانی از فعالیت‌ ها و عملکردهای گزینه نهایی، ان شاالله در آینده نزدیک نسبت به معرفی شهردار آباده اقدام گردد.

مهدی طهماسبی در مصاحبه با خبرنگار آباده نما، در خصوص روند بررسی گزینه های شهرداری آباده گفت : 

پس از معرفی نواب محمدپور به عنوان سرپرست شهرداری آباده، با توجه به در پیش بودن مجمع عمومی شرکت خاک نسوز استقلال و دستور جلسه مجامع عادی و فوق العاده مبنی بر ارائه گزارش سالانه و انتخاب مدیران شرکت خاک نسوز استقلال و با توجه به حساسیت موضوع، تمرکز اعضای شورا بر روی برگزاری مجمع قرار گرفت که پس از انتخاب هیئت مدیره و مدیرعامل، یکی از اولویت های کاری شورا به سرانجام رسید.

سخنگوی شورای شهر آباده در ادامه افزود: در این مدت رزومه ۱۴ نفر از گزینه های مورد نظر جهت تصدی مسئولیت شهرداری آباده، بررسی گردید که ۵ نفر از گزینه های بومی و ۳ نفر از گزینه های غیر بومی به صحن شورای شهر دعوت شدند.


وی در ادامه عنوان کرد: گزینه های دعوت شده به شورای پس از معرفی و ارائه رزومه و بیان دیدگاه ها و برنامه های خود، به سئوالات فنی و تخصصی اعضای شورا در حوزه های مدیریت شهری و شهرداری پاسخ دادند. 

طهماسبی ضمن تشکر از حسن اعتماد همشهریان به خادمین خود در شورای شهر آباده، به مردم  اطمینان داد، تک تک اعضای شورای ششم با در نظر گرفتن مصالح شهر و منافع مردم جهت انتخاب و معرفی یک شهردار کارآمد ، برنامه محور، دلسوز و مردمی، از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

طهماسبی در پایان خاطرنشان کرد: پس از بیان نقطه نظرات و جمع بندی همکاران در شورای اسلامی مقرر شد، پس از بازدید میدانی از فعالیت‌ ها و عملکردهای گزینه نهایی، ان شاالله در آینده نزدیک نسبت به معرفی شهردار آباده اقدام گردد.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test