تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
يكشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰,Dec 05 2021

آرشیو

پا پیـــچ

بخش سوت‌زنی آباده‌نما، اغاز به کار کرد
در راستای بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها در مبارزه با فساد :
بخش سوت‌زنی آباده‌نما، اغاز به کار کرد
از تشر تا تشکر امام جمعه
وعده‌ها عملی می‌شود؟!
از تشر تا تشکر امام جمعه
پس از ده سال:

باز هم یک غیربومی فرماندار آباده می‌شود؟!

تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳:۵۷
کد مطلب: 3904

آیا سهم آباده و جوانانش، باز هم سوختن در کوره‌ی تصمیمات فرصت‌سوز برخی خواص شهر با انتخاب گزینه‌های «سال آخر خدمتی» خواهد بود؟!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، رئیس دولت سیزدهم در ایام تبلیغات انتخاباتی، مکرر از اعتماد و کارسپاری به جوانان سخن گفت، تا آن‌جا که رهبر انقلاب که با صدور بیانیه‌ی گام دوم نشان دادند، بیشتر از هر کسی، دغدغه‌ی تحقق این مهم را دارند، در دیدار با دولت، به دکتر رئیسی و هیئت وزیران، تاکید جدی کردند که در بدنه‌ی اجرایی دولت به وفور از جوانان استفاده‌ شود.

تکلیف استان‌داری فارس که با آمدن دکتر ایمانیه مشخص شد، نوبت به انتخاب فرمانداران رسیده و براساس شنیده‌های موثق و در اجرای همین راه‌بُرد و با هدف شکستن حلقه‌های انحصار، آن‌چه از سمت استان‌داری و وزارت کشور به شهرستان‌ها گفته شده، بهره‌مندی از این فرصت برای انتصاب نیروهای تازه‌نفس و پرانگیزه‌ی جوان است.

سوالی که وجود دارد این‌است که آیا در شرایطی که دولت در حال انتصاب استان‌داران متولد دهه‌ی شصت در تهران و اصفهان و... است، آیا سهم آباده و جوانانش، باز هم سوختن در کوره‌ی تصمیمات فرصت‌سوز برخی خواص شهر با انتخاب گزینه‌های «سال آخر خدمتی» خواهد بود؟! روشن است که نتیجه‌ی این تصمیمات، به دلیل عدم تطابق با نگاه دولت و استان، روی کار آمدن افراد غیربومی بیگانه با شرایط و مسائل منطقه و لبخند رضایت «سیاست‌بازانِ فرصت‌طلبِ هفت‌خط» است!

هرچند به رسم انصاف نباید فراموش کرد که انتخاب شهردار جوان بومی، نشان داد که در بدنه‌ی تصمیم‌گیران و تصمیم‌سازانِ دل‌سوز شهرستان، حس اعتماد به جوانان شکل گرفته و شرایط استفاده از ظرفیت فرزندان با استعداد این دیار که به تعبیر امام معصوم (علیه‌السلام)، «نیکو بازویی برای پدر هستند» و از بی‌مهری و بدفهمی پدرخوانده‌ها دراین سال‌ها لطمه‌ها خوردند، فراهم شده است و امید می‌رود این روند نویدبخش هم‌چنان ادامه داشته باشد.

 

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test