نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷,Apr 20 2018

آرشیو

پیشنهاد سردبیر

کد مطلب: 4087

در چند روز گذشته شبکه های اجتماعی درکنار انبوه خبر و مطالب خبری را، دست به دست می کردند که موجب تحلیل ها ودیدگاه های فراوانی شد که رهبر فرزانه انقلاب با شفاف سازی؛ تمام اقدامات را خنثی کردند.

به گزارش آباده‌نما به نقل از شیرازه ،در چند روز گذشته شبکه های اجتماعی در کنار انبوه خبر و مطالب؛ خبری را دست به دست می کردند که موجب تحلیل ها و دیدگاه های فراوانی شد.

خبر حاکی از آن بود که؛  احمدی نژاد، رئیس جمهور دوره نهم و دهم کشور، دیداری با مقام معظم رهبری داشته اند.

در این دیدار؛ مقام معظم رهبری به رئیس جمهور سابق توصیه هایی مبنی بر عدم شرکت در انتخابات آتی را داشتهاند، این خبر موجی از واکنش های متفاوت را، به همراه داشت.

برخی از روی تعصب و یا مصالح حزبی و جناحی آن را تکذیب کردند و برخی جریانات سیاسی که احمدی نژاد را رقیبی برای خود میدانستند با ذوق زدگی فراوان؛ خبر را دست به دست چرخاندند.

دراین میان بنگاههای خبر پراکنی، بیبیسی و وابستگان خارجی سعی کردند با فضا سازی رسانهای، از این اتفاق سوء استفاده کنند.

این بار نیز رهبر فرزانه، حکیم و باهوش جهان اسلام، در فرصت مناسب با شفاف سازی و  صراحت؛  راه را بر سوء استفاده دشمنان بستند و البته این پایان کار احمدی نژاد نبود چراکه وی با صدور نامه ای و اظهار تبعیت و سربازی انقلاب؛ خود را خادم مردم خواند که این اقدام وی نیز در جای خود بسیار موثر گردید تا تفرقه افکنان نتوانند در این مسیر موفق باشند.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان