نمایندگی خودرو تشویر
چهارشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۷,Mar 21 2018

آرشیو

پیشنهاد سردبیر

حماسه 9 دی تجلی قدرت الهی و حرکت بصیرتی جاودانه در تاریخ انقلاب اسلامی است

حماسه 9 دی تجلی قدرت الهی و حرکت بصیرتی جاودانه در تاریخ انقلاب اسلامی است

تاریخ انتشار : ۸ دي ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹:۰۶
کد مطلب: 4348

حماسه 9 دی ماه، تجلی قدرت الهی و حرکت بصیرتی جاودانه در تاریخ انقلاب اسلامی و همچنین سند افتخار ملت عظیم و فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی است.

حماسه 9 دی ماه، تجلی قدرت الهی و حرکت بصیرتی جاودانه در تاریخ انقلاب اسلامی و همچنین سند افتخار ملت عظیم و فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی است که منشور استکبار ستیزی نظام سلطه را ترسیم و گفتمان امام راحل (ره) را بازخوانی نمودند که فرمودند: «هیچ فرد و جریان و طبقه ای جز ملت، مالک و صاحب انقلاب اسلامی نیست و مردم این ولی نعمت انقلاب اسلامی، نظام اسلامی را به عنوان دیعه و امانت الهی، هویت و جهت گیری انقلاب اسلامی حفظ خواهند کرد».

حماسه 9 دی ملت بصیر و صبور ایران اسلامی که بر مبنای منش عاشورایی برخواسته از نهضت حسینی، حرمت شکنی علیه ارزش‌های عاشورایی و اصل ولایت فقیه را با شکیبایی، صبوری و بصیرت پاسخ دندانشکن دادند و ثُبات قدم خود را در برابر تمامی توطئه های دشمنان قسم خورده و پیام ولایتمداری را به دنیا مخابره نمودند.

سران فتنه که فریب دشمنان نظام اسلامی را خورده و بازیگر سناریوی آنان شدند، با گرای اشتباهی و غلط دشمن و لجبازی، بزرگترین خیانت را به ساحت ملت عزیز ایران اسلامی کردند  و خوش خدمتی به سلطه گران و دشمنان نظام در راستای بر اندازی انقلاب را ایفا کردند تا زمانی که از ساحت ملت عزیز و ولایتمدار و جایگاه منیع ولایت و رهبری اظهار ندامت و عذر خواهی نکنند مورد لعن و نفرین ملت عزیز ایران اسلامی خواهند بود و باید در برابر خدای متعال و در ازای تضیع حقوق ملت و مردم بصیر پاسخگو باشند.

 

دشمنان ایران اسلامی که به دنبال زیر سئوال بردن مشروعیت نظام و ایجاد شکاف در همدلی و هم زبانی ملت ایران اسلامی را آرزوی دیرینه خود می دانند و راهبرد اساسی خویش را در بر اندازی نظام با رویکرد انقلاب های رنگی که مشابه آن را برخی از کشور ها با موفقیت عملیاتی کرده بودند را در سر لوحه کار خویش قرار داند و سناریوی ایجاد فتنه به عنوان هدف اصلی دشمنان از طریق نقشه های متفاوت و همزمان برخی از کشور های غربی و ایاری مزدور آنان رقم زدند.

آمریکای جنایتکار به عنوان شیطان بزرگ و انگلیس خبیث در ایجاد جبهه ضد نظام و انقلاب از طریق دفاع از فتنه گران به صورت مستقیم و علاوه بر آن استفاده غول های رسانه ای و بنگاه های خبر پراکنی و همچنین حمایت از منافقین و سلطنت طلب ها در حضور مستقیم در آشوب های خیابانی و تحریک گروه های معاند و حمایت های مادی و معنوی از آنان نقش آفرینی کرده و دشمنی دیرینه خود را ثابت کردند.

نقش نخبگان بی بصیرت که با رفتار نابخردانه و خائنانه تکمیل  کننده پازل دشمنان و زمینه ساز تحقق هدف آنان در براندازی انقلاب را با سکوت کردن و عدم روشنگری و کنار کشیدن مهر تایید زدند.

بزرگترین گناه سران فتنه ایجاد انحراف از مسیر حق، ایجاد اختلاف و شکاف میان مردم بر اساس جهالت لجاجت بود چرا که در فضای فتنه که فضای گرد و غبار گونه است برخی از کسانی که برای اقتدار نظام اسلامی در پای صندوق رای حاضر شده بودند دچار اشتباه محاسباتی شدند.

هر چند پس از آن در حماسه 9 دی این اشتباه محاسباتی را با حضور خویش در کنار سایر ملت آگاه و بصیر به حماسه‌ای در راستای بقا و تثبیت نظام ایران اسلامی معنی بخشیدند و در .... و نادانان به نظام مجدداً نام نویسی کردند.

تاریخ بر هوشیاری و آگاهی و بصیرت ملت عظیم و بصیر ایران اسلامی گواهی می‌دهد و قضاوت می‌کند که ملت سرفراز ایران چگونه در آزمونی بزرگ با بصیرت سربلند بیرون آمدند و نسل‌های آینده نیز از نقش نخبگان و خواص سؤال خواهند کرد و چه بسا مطالبه می‌کنند هم از نخبگانی که عمار گونه نقش خود را در روشنگری ایفا کردند و هم از نخبگانی که سکوت کردند و حرف نزدند و کنار کشیدن و عدم روشنگری را انتخاب کردند چرا که! حماسه 9 دی متعلق به ملت سرافراز و بصیر ایران اسلامی است نه عده‌ای خاص که هر ساله بزرگداشت آن حماسه 9 دی ماه با شکوه برگزار می‌گردد.

حمید رضا آرزم

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان